Gainerden anlayan vardir aranizda...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pigwiddeon tarafından 28 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. pigwiddeon

pigwiddeon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba dostlar, 181 69 kgyim arastirmalarim sonucu weight gainer almaya karar verdim. Lutfen bana ev yapimi tarifler vermeyin yazin bunlari uygulayabiliyorum ama yatili okulda okudugumdan boyle bir takviyeye ihtiyacim oldugunu dusunuyorum. Birkac secenege indirdim sizin fikrinizi almak istedim (nedeniyle aciklanirsa baska urunleri tekrar gozden gecirebilirim)

Gaspari real mass
    Universal gain fast
    Ultimate muscle juice revolution
    Prolab n-large.

Ayrica sunu belirteyim elimde yarim kilo civari qnt delicious whey prot. var alacagim gainerle karistirabilecegim.

N-largenin fazla basit seker miktari, gain fast ve muscle juicenin digerlerine oranla dusuk protein yuzdeleri ve real massin fiyati benim saptadigim eksiler. Bsn true massi de belki bu listeye alabilirdim fakat gaspariden daha pahali olmasina karsin bana gaspariden iyi izlenimini vermiyor.

Lutfen hangisini secmem gerektigini nedeniyle veya tecrubenizi paylasarak aciklayiniz. Tesekkurler

2. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Gasparinin gainer ve multivitamin haricinde diğer tüm ürünlerini şuanda kullanıyorum. Gayet memnunum bu markadan. Gaineri de iyidir büyük ihtimalle..

3. kaosfare

kaosfare Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    garson
    Yer:
    izmir
    aralarında en iyisi gaspari

4. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Ben katılmıyorum bence Prolab N-Large 2 çok çok guzel bir urun içinde % 100 whey protein var yanı yarım porsiyon ant. sonra almak vucuda maximum recovery sağlar. ayrıca porsiyon fazla

5. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
  6. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    NE alırsan al ama öncelikle şunlara dikkat et - Verdiği kalorinin kaçta kaçı şekerden geliyor kaçı karbonhidrattan ? - Kompleks mi yani içerisinde servis başına en az 30 GR protein barındırıyor mu ? Süt veya su ile kolayca karışabiliyor mu ? - Fiyatı ne kadar (asla 200 TL den daha fazla verme) sonuçta bu bir karbonhidrat eğer özellikle protein oranı yüksek değilse verdiği kalorilerin çoğu şekerden geliyorsa hiç bulaşma bile.

Sayfayı Paylaş