gainer ve protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cermik tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cermik

cermik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar elimde musle tech nitro tech protein ve 4.5 kg lık hardline progainer var. salondaki hocama sorduğum zaman spora girmeden önce 1 spordan sonra 1 şeklinde alıcaksın demişti gainerı fakat protein tozu da aldığım için nasıl kullanmam gerektiğini bilemedim açıkçası hocaya da pek güvenemedim. sizce nasıl almalıyım ikisini de. haftada 5-6 gün spora gidiyorum. beslenmeme ve dinlenmeme çok fazla dikkat ediyorum.

---------- Post added at 16:01 ---------- Previous post was at 15:58 ----------

bi de forumda hardline progainer ile ilgili tüm sayfaları okudum. araştırma yaptım lütfen yanlış anlaşılma olmasın. protein tozu almıyor olsaydım spora girmeden önce 2scoop çıktıktan sonra 3 scoop şeklinde almayı düşünüyordum.

2. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    proteini sabah kalkar kalkmaz 1 antremandna sonra 1 ölçek olarak alabilirsin

Perlator bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Tamamen gunluk protein ve karbo ihtiyacin ile alakali, sabahleyin almak verimli olacaktir. Diger kismin pek onemi olmasada, kafan rahat olsun idmandan sonra da 1 er olcek al.

4. cermik

cermik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam anlayamadım. sabah 1 ölçek protein bi de antrenmandan çıkınca 1ölçek protein mi diyorsunuz? peki gainerı nasıl yapıcam?

5. brhmcr

brhmcr Guest

sabah 1 gainer + whey yap, eger ihtiyacin varsa idman sonrasi da aynisini yap.

Sayfayı Paylaş