Gainer ve Gilbert Sendromu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Physics tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Physics

Physics Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben yeni başladım ve kilo almak istiyorum. Bana gainer önerdiler ancak bende gilbert sendromu rahatsızlığı var. Gainer kullanırsam bir problem yaşarmıyım? Acaba konu hakkında bilgisi olan var mı?

2. Undefeated

Undefeated Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Tavsiyem gainer’a para vermek yerine pilav veya makarna yemen.Hem daha hesaplı..

3. Physics

Physics Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam metabolizmam çok hızlı ve pek iştahlı değilim. Bu durumda fazlasıyla canımı sıkıyor. En azından biraz zayıf görünümümden kurtulmak istiyorum. Pilav ve diğer karbonhidrat besinleri ile pek aram yok ama et balık gibi besinleri severim.

4. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    İlla ki sevdiğin besinleri bulabilirsin, sağlıklı beslenme kapsamında onlarca,yüzlerce besin var. Gainer dediğin şeyler hakkında detaylı bilgin yok fakat öyle şeylere para vermektense besinlerden almanı tavsiye ederim. Kilo alamıyorum tarzı şeyleri de bırakmalısın bence ,bir sürü senin gibi söyleyen arkadaşım var. Onlara günde kaç kalori yediklerini sorduğumda:"Yiyorum işte, ölçmüyorum ama her dakika yiyorum..." tarzı şeyler söylüyor. Sen kaç kalori yediğini biliyor musun peki ve ne kadar kalori fazlalığı oluşturduğunu? :)

Sayfayı Paylaş