Gainer + Protein + BCAA + GLUTAMİNE Döngüsü.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Burak Başaran tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Burak Başaran

Burak Başaran Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese iyi günler. Forumu uzun süredir okuyorum fakat yeni üye olma ihtiyacı duydum. 1.82 boyunda ve 70 kiloyum yağ oranım oldukça düşük. Yaklaşık üç yıldır bu sporla ilgilenmeme rağmen okulum çok ağır olduğu için aksamalar oldu, vücudumun iyi olduğu ve kötü olduğu dönemler sürekli değişti. Şimdi ise Sabah 8 akşam 5 bir işte çalışıyorum ve öğle arası 12 de yemek molam var 1 saat. Okul bittikten sonra düzenli olarak 3 ay çalıştım. Bu sürede günde bir kere Protein ve 1 kere de karbonhidrat kullandım. Şimdi Supplement alımını Amino ailesinden bişeylerle desteklemek istiyorum. Şimdi bu verilere göre elimdeki supplementler
    Muscletech Mass Gainer + Muscletech Nitrotech Protein + Gaspari BCAA 6000 tablets+ Gaspari Glutamie Toz kullanmak istiyorum. Çok çabuk kaybeden ve zor kilo alan bir bünyem var. Normal doğal beslenmenin dışında bu supplement dizisini hangi düzende ve kaçar kere kullanmam bana en iyi sonucu verir?

Not:Antrenmana akşam 19:00 civarı gidiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş