Gainer kullanimi ile ilgili

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve the monster tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. the monster

the monster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba herkese . bir aydir arastirmalarimin sonucunda gainer alip almamakta tereddut etsemde artik almaya karar verdim . optimum mass gainer alacagim 2 yili askin suredir spor yapiyorum hala zayifligim var gidermek istiyorum . beslenmem gayet duzenli gainer + no-xplode + amino + fish oil + creatin kullanmayi planliyorum gaineri sabah ac karna ve antrenmandan yarim saat sonra almayi dusunuyorum fakat arastirdim bu sitede yatmadan once de almalisiniz diye oneri cok gordum ben yatmadan once 150-200 gr tavuk + salata + iki tahta kasigi pilav yada makarna yiyen biriyim yani cok az karnonhidrat aliyorum cunku bildigim veya okudugum bilgilere gore karbonhidrat buyume hormonunu olumsuz yonde etkileyecektir peki gaineri kullanmamizdaki amac nedir uyurken maximum buyume hormonu daha mantikli olmaz mi yani karbonhidrat tozu bunu kotu etkilemez mi degilse benim kombinasyonum daki urunleri nasil kullanmam gerektigi hakkinda da bir yorum yapabilir misiniz benim dusuncem ;
    Ac karna kalkinca bir bucuk olcek gainer antrenmandan yarim saat once no-xplode
    Antrenmandan hemen sonra yarim olcek luquid amino (weider)
    Yarim saat sonra 2,5 gr creatine 1,5 olcek gainer
    Yatmadan once yarim olcek amino
    fish oil ise yemeklerle birlikte alabilirum diye dusundum yardim eden hocalarima simdiden tesekkur ederim .

Sayfayı Paylaş