Gainer + ARG + Creatin ???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ArdaFit tarafından 30 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    https://www.supplementler.com/urun/hardline-kilo-hacim-2-kombinasyonu-5884

Merhaba! Ben Arda 16 yaşındayım boyum 185 kilom 67. Bu 3 supplementi kullanmayı düşünüyorum . Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz . 1 yıllık spor geçmişim var. Spor geçmişi dediğimde yarım yamalak spora gittim geçen yıl. Bu yıl kilo alıp hacimlenmek istiyorum . Sizce bu 3 ürünle başlamak nasıl olur ? Bu gainerlar hakkında aranızdaki arkadaşlara şunu sormak istiyorum sizce bu gainerı hergün ne kadar kullanıyım kimisi 400g kimisi 200g diyor. Yardımcı olursanız sevinirim . İyi sporlar !!!

2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Merhaba, destek ürünler için ne gerekli yaşa nede kiloyo ulaşmışsın. Temiz bir bulk ve tam vücut antrenmanıyla açıklarını öncelikle kapatman gerekiyor. Destek ürün için birkaç sene daha bekle. Doğru beslenmiyorsan şekerli toz için para saçmanın anlamı yok.
    İyi forumlar.

3. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam kullansam ne gibi bir sıkıntı olurki sonuçta bu kullanıcagım üründe karbonhidrat ve protein yönünden besin takviyesi değilmi ayrıca beslenme konusunda baya bilgilendim beslenmeyi nasıl yapıcağımı biliyorum ama supplement nasıl kullanıcağımı bilmiyorum ? Yardımcı olursan çok mutlu olurum

4. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle supplement icin ne gerekli yaş vardır ne de gerekli kilo vardır supplement eksikleri tamamlamak için vardır. Eğer antrenmanda daha fazla tekrar yapmak istiyosan kreatin kullanabilirsin. Gunluk kalorini beslenmeyle tamamlayamiyorsan yani 3000 kalori ise sen 2000kaloride kalıyosan gainer kullanabilirsin daha az kalori açığın kalıyor ise gainer kullanmak çok gereksiz . Arg ise çok önemli değildir kullanman sana birsey katmayacaktır.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atilla_hakan bunu beğendi.
  5. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Ayni soruyu daha onceden de sormuştun.tekrar cevapliyorum.Progainer+kreatin gereksiz.kreatin progainerde zaten bulunuyor

atilla_hakan bunu beğendi.
  6. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Evet belki vücuduna sağlığına hiç zararı olmayacak ama yararı da yok. Çok insan tanıdım kilo aldırıcısı protein tozu kreatini amino asiti vardı. Beslenme ile ilgili hiç bilgileri yoktu. Biliyorum demesini herkes biliyor peki neden onca kişi verim alamayıp destek ürünlere başvuruyor düşün bakalım.
    Evet destek ürünlerin yaşı yok 12 yaşında kullanan bile gördüm. Küvezdeki bebeğede taurin veriliyor! Ama kilo olarak, evet bu işe birinin sınır koyması gerek, sırf kemikten oluşan adamlar kaslarını besleyememe korkusu içinde ( Sözüm meclisten dışarı). Benden kat kat fazla protein alanı da, ben haftada 3 giderken hergün spor yapanı da, ben kullanmayın dedikçe onu bunu kullananıda sollayıp bugüne geldim. Artık besin takviyesini savunanları duymak istemiyorum.

7. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bak kardeş bana göre benim günlük kreatin ihtiyacım 5gram ama progainerda 2,5gram var ben kreatini günlük 2,5gram kullanmak için alıcam ve başta yükleme yapmak için ? Daha kaç kere bunu açıklamam lazım tamam ARG belki gereksizde kreatin niye aldırmıyorsun bana anlıyamıyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Ağustos 2015 ---
    Ben seni anlamadım hocam şimdi sen supplementemi karşısın benim gainer kullanmamamı yoksa beslenme hakkında bilgisi olmayan insanlaramı

8. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Boy kilo oranın zaten düşük öncelikle gerçekten beslenmeyi öğren sonra açığın kalırsa kapatmayı düşün.

9. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Ben supplementi savunmuyorum dedigim gibi supplement tamamlayıcıdır eksik varsa kullanılmalı . Herkesin senin gibi düzenli bi hayatı veya beslenmesi olamaz burda yorum yazarken kendine göre değilde biraz daha yapıcı cevaplar vermeliyiz yani neden kullanmasın yada neden kullansın bunları soylemeliyiz.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam belki siz çok iyi besleniyorsunuz , bu konuda baya bilgilisiniz ama habire önce beslenmeyi öğren önce beslenmeyi öğren deyip iğneleyici bir dille konuşuyorsunuz. Madem bilgilisiniz ve ben&benim gibiler bilmiyor ( ki bende bildiğimi düşünmüyorum ) bilgilendiriniz . :)

11. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Düzene gerek yok bölgesel çalışma bile sporu yeterince yapan birini biryerlere getiriyor. 20 gram proteini eksik alsa ne olur, günlük kalorisini almasa ne olur. İllaki gelişim bir yerden sonra kendini gösterecektir. 1 sene sadece makinelerde çalışıp isyan edenleri de gördüm. Acele edenlere kızıyorum. Salona gelip geçen diyor ki "Bir sene falan lazım iyi bir vücut için". Benim anlattığım gerçekler, yalanlara alışmış kulaklara hep komik geliyor. Sonra pişman olup niye böyle oldu Ömer diye soruyorlar. Bu kişilerin salon için, takviye ürünler için harcadığı milyarlara acımıyorum, sadece kaybettikleri zamana kendilerini sakatlayıp sporu bırakmalarına acıyorum. Nötr durumdan eksiye düşerek bir seneyi tamamlıyorlar. ArdaFit bu duruma düşmek istemiyorsan araştırmaya devam et çünkü benim yazdığım programlara uymayı başaran insanlara çok nadir rastlıyorum. Kendi programınla daha mutlu olursun.

Sayfayı Paylaş