Gainer Almayı Düşünüyorum?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aaalperalperrr tarafından 10 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aaalperalperrr

aaalperalperrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Hazır indirimdeyken Hardline Progainer 5000gram almayı düşünüyorum. Bazı sorularım olacak. Cevaplarsanız çok sevinirim:
    1-Süt deri kalınlaştırır diyorlar bu doğru mu eğer doğruysa su ile mi içmeliyim?
    2-Günde 5 ölçek kullanın deniliyor. 2.5 sabah kahvaltıdan sonra, 2.5 ölçek de yatmadan önce alsam mantıklı olur mu?
    3-Yağlanmadan kas kütlesi kazanır mıyım? Damarlarım ve karın kasım daha da belirginleşir mi yoksa gözükmemeye mi başlar?
    4-Üründe ne kadar şeker içerdiği belirtilmemiş?

2. aaalperalperrr

aaalperalperrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Cevap???

3. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    bazen beklemen gerekebilir. biraz sabret.

gainer alma. şeker tüketme. kompleks karbonhidrat, yağı kararında tüketip protein ağırlıklı beslenirsen az miktarda yağlanarak kaslanırsın. yağlanmadan kaslanmak zor. gerçekten zor. gainer alacaksan da hardline alma. ucuz diye bir şey alıp kullanmak mantıksız. hardline'da 55 gram şeker vardı. 2 sene önce bir yerden öğrenmiştim. aynı formülse vücuda 55 gram şeker almak kadar mantıksız bir şey yok. hele ki karın kası çıkarmak istiyorsan. bu arada kas çıkarmak antrenman ve beslenmene bağlı.

4. aaalperalperrr

aaalperalperrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Dostum cevabın için saol ama kompleks karbonhidratlarla olsaydı(kilo alabilseydim) gainer a başvurmazdım zaten.
    Şekerine gelirsek haklı olabilirsin tabii ki ancak internette ürünü kullananların yorumlarını okuduğumda yağlandığını söyleyen pek olmadı. Şeker oranının yazmaması ben korkutmuyor değil açıkçası. Sırf markası "Hardline" ve "Türk Yapımı" olduğu için böyle düşünen çok kişi var(Sana demiyorum yanlış anlama) Ne hikmetse böyle düşünenler 2 katı fiyata sırf ismi, markası "Weider" ve "Amerika Bayrağı" var diye 90 gramında 40 gram şeker olan gainer ı alıyor. Şeker oranına çok takılmamak lazım bence.

5. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Şöyle bir şey; istemeden kalori açığı yaratıyor olabilirsin. Kilo alamamanın birden fazla sebebi olabilir. Demir fazlası, bağırsakta bir bakteri, hipertiroid gibi. Önce bunlara bir baktır. Sonrasında günlük alman gereken değerleri gösteren siteler var onları bulmayı çalış. Bilmeden kalori açığı bırakıyor olabilirsin. He sen diyorsan ki uğraşamam gainer Alacam o zaman nutrade weight gainer öneririm. Onda şeker yok.

6. aaalperalperrr

aaalperalperrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bu bağırsaktaki bakteriye nereden ve nasıl batırabilirim? Bir de yemeğin yanında 1-2 dilim tam buğday ekmek yemek sacma mi olur

7. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    nasıl bakacağına doktor karar verir. sabah ve öğlen yersen sıkıntı olmaz.

8. azyzzman

azyzzman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Süt değil sütün içerisindeki laktoz deriyi kalınlaştırır. Ama kilo almaya çalışacak dönemde (bulk) bunu bence düşünmemelisin bunu definisyonda halledebilirsin.
    Ben bu ürünü kullandım 2 ay içerisinde 5 cm omuzlarım 9 cm belim ise 4 cm büyüdü. Yağlanmadan kas kütlesi kazanacağını zannetmiyorum çünkü içeriği basit karbonhidrat genel olarak.Bence gün içerisinde al sabah ve akşam antreman öncesi sonrası bunlar fazla etkilemez yani dağıtarak al.

Sayfayı Paylaş