Gainer almalı mıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve diamicron tarafından 13 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. diamicron

diamicron Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    16 yaşındayım.kilom 60, boyum 176.vücut tipim ecto mezo arası ama ectoya daha çok yakın.2 sene önce 6-7 ay kadar salona gittim fakat beslenme yetersizliği ve ergenliğe yeni girdiğim zamanlar olduğundan dolayı testo eksikliğinden diye düşünüyorum bi gelişme gösteremedim.sadece kondisyonum artmıştı.şimdi 2 aydır tekrar başladım fakat bu tekrar başlama sürecime kadar spordan uzak kalmadım koridorda demir var geçtikçe 1-2 tane barfiks çekiyordum.
    şimdi benim problemim şudurki bu 2 aylık antrenman sürecimde az bir ölçü gelişimi gösterdim fakat kilomda artış yok ve ölçülerimin daha fazla gelişeceğini sanmıyorum artık.ölçülerimide yazayim yeni ölçmedim fakat aynıdır diye tahmin ediyorum 1 hafta önce ölçmüştüm;
    kol 31cm (kritik sınır :D )
    omuz 114cm (hata olabilir kendim ölçtüm fakat omuzlarım vücuduma oranla geniş duruyor zaten)
    göğüs 94cm
    bel 79cm
    beslenme konusunda yiyorum yiyorum kilo alamıyorum demeyeceğim sömestr tatilinde sabahtan yatana kadar sürekli tıkınarak (tahin pekmez,yulaf,tavuk göğsü,ton balığı,tereyağı,yumurta,yarım litre süt) 15 günde 1kiloya yakın kilo aldım fakat bu kiloyu 5 günde geri verdim.okulda kahvaltı neysede öğle yemeği çok sıkıntı oluyor.artık kilo alayimde nasıl olursa olsun havasına girdim çünkü ağırlıkları artık arttıramamamın önündeki tek engel zayıflığım.heleki bazı hareketlerde komik duruma bile düşüyorum örneğin close grip lat pull downda 65 hatta 4 tekrar fln 70 kilo ile çalışıyorum fakat ben 60 kilo olduğum için ağırlığı indiremiyorum arkadaşım ilk inişte yardım ediyor bacağımı sıkıştırıp öyle yapıyorum :D.sonuç olarak gainer almalı mıyım :D

Sayfayı Paylaş