GAİNER TAVSİYESİ

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lFxl tarafından 13 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lFxl

lFxl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 6 ay oldu başlayalı bana en iyi katkı sağlayacak ürün hangisidir bütçem 230 TL

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba hocam beslenme programınız nasıl acaba?

3. lFxl

lFxl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @Alfonso_ sabah 4 yumurta 2 sarı 2 beyaz 1 dilim buğday ekmeği üzerine fıstık ezmesi 1 bardak süt zeytin,salata
    öğlen pilav ya da makarna 240 gr tavuk göğüsü spordan geldikten sonra tavuk veya et + pilav + 1tane muz akşam yemeğide öğlenle aynı akşam yemekten sonrada leblebi kuru üzüm yiyiorum bu şekil hocam

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    hocam şimdi ben size ilkten gainer almanızı tavsiye etmiyorum çünkü beslenmenizi biraz düzenlemeniz gerekiyor.Mesela 6 öğün yemeye çalışın.Karbonhidrat çok az gibime geldi sabahki 1 dilim ekmek yetersiz mesela örnek olarak sabahları 120gr yulaf ezmesi yiyebilirsin.Yulaf yiyemiyorsan kuru üzüm ceviz tarçınla tatlandırabilirsin.ama yinede sevmem dersen ekmek miktarını artırın.Ara öğünlerde meyve,süt,lor peyniri gibi besinler tüketin.Beslenmeyi düzelttikten sonra yine bir eksiklik görürsen gainer alırsın

elezar bunu beğendi.
  5. onyiturk

onyiturk Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    230 lira bütçen varsa bunu mümkün olduğunca whey almak için kullanmaya çalış

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş