Gıda Takviyesi Önerisi(İstek)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pavik94 tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pavik94

pavik94 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum bodyforumtr yi çok iyi bilgiler edindim fakat kendime bir türlü fayda sağlayamadım bu bilgilerden ve konu açıp sizden yardım istemek durumunda kaldım durumumu size basitce anlatayım 20 yaşındayım 190+ boyunda 65- kilodayım boy ve kilodan anlayacağınız gibi durumum oldukca vahim 15 yaşından beri spor yapıyorum ama profesyonel anlamda değil mekik şınav tarzı diyebilirim geçen kış spor salonuna 1 ay gittim herhangi bi gıda takviyesi kullanmadım 1 ay sonunda hiç bi gelişim göremedim aynı ölçülerde kaldım ve spor salonunu bıraktım sonra "BSN True Mass" ürününü evde kendi imkankarımla (şınav, barfix, mekik, 5kg dumbell) kullandım gözle görülmesede bi faydası olduğuna inandırdım kendimi şimdi spor salonuna tekrar gitmeyi düşünüyorum ve yanında bana gerçekden faydalı olabilecek bi ürün tavsiyesi istiyorum sporda yeni sayılmam ve beslenmem oldukca iyi günlük olarak 2 ekmek süt et ve karbonhidratı gerektiğinden fazlasıyla tüketiyorum sizden isteğim kilo aldırabilecek bir ürün tavsiyesi şimdiden teşekkürler.

Ek olarak sağlık durumumda bi sorun yok kontrol ettirdim sadece metabolizmam çok hızlı çalışıyormuş ileride evlendiğimde yavaşlarmış doktorun söylediği bu :)

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Boy kilo oranına bakılırsa bayağı bir kilo alman gerektiğini düşünüyorum..Gıda takviyesi kullanacaksan gainer kullanmalısın bencede..piyasada gayet başarılı gainerlar var sana tavsiyem bir gainer alacaksan içerisinde mümkün olduğunca az şeker bulunan bir gainer alman..Bsn true mass a devam edebilirsin iyi bir gainer şeker oranı az..Ama gainerdan her şeyi beklememek lazım beslenme çok önemli günde 2 ekmek tükettiğini söylemişssin eğer beyaz ekmek tüketiyorsan bunu sana önermem evet kilo alırsın ama sağlıksız bir kilo alma olur bu göbeğin filan çıkar bu seferde onu eritmek için uğraşırsın karbonhidrat tüketimine ağırlık vermelisin tabiki şu durumda fakat kaliteli karbonhidratlar tüketmeye özen göstermelisin mesela yulaf ezmesi,esmer prinç,çok tahıllı ekmek vs..

pavik94 bunu beğendi.
  3. pavik94

pavik94 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle yorumun için teşekkürler, beyaz ekmeğe değinmişsin kilo aldırır diye fakat beyaz ekmeği bırakın çiğdemli ekmek trapzon ekmeği bunlardan da günde 2 ekmek tüketiyordum tabiki ptotein ve karbonhidrat destekli ama zerre kadar kilo alımı görmedim göbekde bi şişme görsem sevinecek hale geldim yaklaşık 3 aydır spor yapmıyorum tabiri caizse g.. büyütüyorum ama yine bi değişim yok lanetlenmiş gibiyim hiç bir şekilde kilo alamıyorum şuanda gainer olarak hardline progainer var aklımda yorumlara baktım herkez biraz tatlı demiş ama faydasını da görmüşler o üründen de pek bi ümidim yok ama denicem.

4. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Seni çok iyi anlıyorum eskiden bende senin gibiydim çok yemek yerdim hiç kilo almazdım metabolizman hızlı çalışıyor demekki daha sonra 1 yılda 15 kilo filan aldım yani sana demem o ki çok kafana takma zamanla kilo alıcaksın ama sağlam beslenmeye devam etmelisin..progainer a gelince bu ürünü ben daha önce kullanmadım etki açısından sana bir şey söyleyemem fakat içeriği çok iyi duruyor fakat içerisindeki şeker oranını yazmamışlar o açıdan düşündürücü ama buna da çok takılma çünkü açık konuşmak gerekirse sana 1 kutu gainer ın yeticeğini sanmıyorum sen yaza kadar 2-3 kutu gainer kullanırsın tahminimce o yüzden 1 kutu progainer kullanırsın memnun kalmazsan değiştirirsin başka bi ürün denersin

pavik94 bunu beğendi.
  5. pavik94

pavik94 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şeker oranı oldukca yüksekmiş ki bunun da sebebi şeker en iyi karbonhidrat kaynağıymış bu üyelerin yorumları dediğin gibi 1 kutu yetmicek bu sefer ciddi anlamda kafaya taktım yaza kadar 3-5 kutu kullanıp sonuca bakıcam eğer yine bi fayda göremezsem çivi çiviyi söker hesabı zayıflama diyetine başlıcam ya yok olucam ya da kilo alıcam :D

Sayfayı Paylaş