Günlerce süren araştırma ve yağ yakımı için en ideal kombinasyon.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ozan Kara tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ozan Kara

Ozan Kara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba üstatlar,

Forumda bir arkadaşın yazdıklarının üzerine yaklaşık 2 gündür yerli yabancı araştırma yaptım.
    Ve sonuç olarak arkadaşa %100 katılıyorum.

En etkili yağ yakıcı kombinasyonu kalori açığı yaratmak,kardiyo ;

1- özellikle antrenman sonrası whey
    2- omega 3-6-9, sadece omega 3 değil!
    3- probiyotik
    4- D3 vitamini!
    5- Antrenman öncesi sert bir filtre kahve + bebek asprini

bol proteinli, kaliteli yağlı ve düşük karbonhidratlı orta seviye bir diyet yeterli olacaktır.

Bonus:
    Sabah uyanır uyanmaz ve öğle yemeğinden sonra, aktardan alınan yeşil çay + çubuk tarçın + limon ve zencefil çayı.

Yorumlarınızı merak ediyorum,özellikle bu 5'li hakkında. Termojenik,l karnitin ve CLA gibi seçeneklerin geçici ve etkisiz olduğunu düşünüyorum eğer o kadar etkili olsalardı zaten çoktan doping klasmanına girip clenbuterol ile boy ölçüşmeye çalışırlardı.

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Burada aslolan, herşey de olduğu gibi bilinçli iş yapmak.
    Ben yağ yakıcılardan ziyade, asıl önemli olan karnı tok tutan besinler olduğunu düşünüyorum. Mesela Hoodia gibi iştah kapatan takviyeler, diğerlerinden daha önemli.
    Kendini tok hissediyorsan, stres yapmazsın. Stres yapmazsan da, zaten hareket ettikçe kalori harcadığın için zayıflarsın.
    Bir de, yağ yakıcılar yerine pre-workout ürünler kullanılmalı. Daha çok antreman yaparsınız, daha enerjik olursunuz ve dolayısı ile daha çok yağ yakarsınız.

Bu arada ben de geçmişte, maalesef zayıflama ilaçlarına-kürlerine çok ciddi paralar harcadım.Yani abartısız diyorum. Binlerce liram gitti geçmişte.. Vardığım sonuç bu

3. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8

Sayfayı Paylaş