günde 8 dk yagsız bir karın.2 gün önce başladım..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bassy_altan tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bassy_altan

bassy_altan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arladaşlar herkeze merhabalar..ben altan 20 yasındayım 190 boyunda 85 kg ım..
    geçen sene 100 kg ya yakındım.. ve yemeden kısıp bol bol yürüyerek 83 kg kadar düştüm..ama vücudumdaki yaglar oldugu gibi kaldı diyebiliriz..2 gün önce nette günde 8 dkkada karın kası vaaddeden bir forumla karsılastım.. ve hemen denemeye basladım.. ben öğlen ve gece olamk üzere 2 kere uyguluyorum bu antramanı..2 günde gerçektende karın bölgem sıkılaştı.. şuanki halimin fotosu yok ama tam 1 ay sonraki fotorafımı sitede yayınlamayı düşünüyorum videoda bu linkte..

http://forum.donanimhaber.com/m_37730120/mpage_4/key_/tm.htm

saygılar.

2. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    tamamen karın kaslarına yönelik bi antreman karnı her yönüyle calıstırıyo biraz yediklerine dikkat edersen emin ol 1 tepsi baklavanın siparisini verirsn :)

3. bassy_altan

bassy_altan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet gerçektende 2 günde karnımı toplamaya basladı genelde geçici bir kasılmadır ilk aydakiler derler.. ama 1 ay sonra güzel bir karınla foto yükleyecegimi umuyorum..şu anda oturdugumda yaglar 2 3 kat oluyor ..yannız bunun yanında bir gün kol omuz diğer gün göğüs ve kanatta çalısıyorum ..yannız şöyle bir olay var metobolizmam çok çok hızlı..başarılı olacagını umuyorum :)

4. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş