Güçsüz bır yapıya sahıbım ne önerırsınız lütfen ılgılenın

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Murat Azad tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Murat Azad

Murat Azad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Irak,Erbil
    Merhaba arkadaşlar bır sorum olucakda sızlere cevap yazarsanız çok sevınırım , ben 3 ay falan bodye gıtmeme rağmen oyle gözle görülür bır vucuda sahıp olamadım hatta benı gören bır çok kışı sen bodıye gıttınmı dıye hayretle soruyor şımdı yenıden başlamak ıstıyorum o yüzden bana yardım edermısınız ? benım sorunum genellıkle güçle alakalı yanı güçsüz bır yapıya sahıb olduğum ıçın vucudmu çok fazla gelıştıremıyorum bundan dolayıda saldırılara falan karşılık veremıyorum açıkcası bu benı çok üzüyor o yüzden her türlü yardımlarınzı beklıyorum eğer kullandığınız ve bana tavsıye edeceğınız bır ürün varsa şöyle gücumü ve performasımı en yüksek sevıyeye çıkartacak antreman sırasında , (noxplode , nano vapour) gıbı supplementler kullanmayı düşünüyorum amabenim gıbılerın kullanması uygun mu degıl mı bılmıyorum sıze sormak istiyorum bunu .

bu arda hocamada danışmıştım bu konuda ve bana bır tür creatıne ürünü vermıştı yükses fıyata ama sadece terletıyor benı başka bırşey yok ne gücü arttırıyor ne performnsımı anlıyacağınız para tuzağına duştüm ....

neyse çok uzattım soruyu galıba ama gerçekten ıhtıyacım var cevabınıza artık boşuna spor salonuna para verıpte elı boş dönmek ıstemıyorum , cevablariniz ıçın şımdıden teşekkürler .

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle spora devam ediyor musunuz yoksa 3 ay yaptınız bıraktınız tekrar mı başlamak istiyorsunuz orayı anlamadım.
    Ama öncelikle dediğiniz ürünleri şimdi kullanmanız gereksiz. Adam gibi beslenme ve doğru bir programla spora devam edin. Belli bir süre sonra supplement takviyesi yaparsınız. Ama öncelikle vucutunuzu biraz zorlayın.

3. Murat Azad

Murat Azad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Irak,Erbil
    Valla Kauss kardışım ben 3 ay spor yapıb braktım ama neden dığeceksın çünkü hıç bır ılerleme kaydetmedım belırlı bır ağırlıktan fazla antreman yapamıyordum ve kendıme özgüvenım kalmadığı ıçın bıraktım ve çözumu burda arayım dedım ama şımdı yenıden başlamak ıstıyorum çünkü bu sporu çok sevıyorum ve devamlı takıp edıyorum TV den fln...

Başka yorumlar beklıyorum arkadaşlar ...

4. Yeco

Yeco Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak şimdi 3 ay bodye gittim arkadaşlarım body mi gittin diye şaşırıyorlar demişsin normaldir 3 ayda zaten hani dışarıdan bakıldığında baksana şuna denecek vücudun olması imkansız 3 ay boyunca gittiğinde kendini ya zorlamamışsın yada beslenmene dikkat etmemişsin ben 12 aydır bu sporu yapıyorum bazen kişiler bana da diyor sen spor mu yapıyorsun diye çünkü başlangıçta çok zayıftım şuanlık bence suplement kullanmana gerek yok ama illa alıcam param var diyorsan önerim whey gainer falan al derim

5. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Zayıflığı, güçsüzlüğü dert etme; düzenli olarak antrenman yapıp beslendikten sonra bunlar ortadan kalkacaktır. Senin hedefin bu sporu en başta iyi beslenme, sabırla, düzenli olarak yapmak olmalı. Bu spor sabır sporudur 3 ayda çok birşey beklememek lazım. Ayrıca ilk 3 aydan önce supplement kullanmamanı tavsiye ederim; sonra sırayla whey protein, kreatin, glutamin gibi destek alabilirsin. Dediğim gibi sabır, düzen, azim gerisi evvelAllah.

6. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle baştan başlayalım.Arkadaşında dediği gibi 3 ayda ciddi bir gelişme beklemek yanlış olur spor geçmişin yoksa bu süre vücudunun ağırlıklara ve antremana adaptasyon sürecidir.Kilonda ufak oynamalar veya ufak çaplı hacim ve kuvvet artışları olmuş olmalı. Spora başlamadan önce ölçü aldırdın mı? 3 ay sonunda aldırdığın ölçüler varmı? Ölçü alman geliştiğini direk göstermese de bize bir işaret verebilir.
    3 ay spor yaptıgın süre zarfında nasıl bir antreman ve beslenme programı uyguladın?
    Seni yönlendirecek bir hocan varmıydı?

7. Murat Azad

Murat Azad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Irak,Erbil
    çok sağolun arkadaşlar önerılerınızı mutlaka dıkkate alıp uygulayacağım