Güçlü OLmak istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yilmaz901 tarafından 2 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. yilmaz901

yilmaz901 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Açık ve anlaşılır güçlü olmak istiyorum . Ne gerekirse yaparım . Şınavda mekikde çekerim . Ama nasıl çalışacağımı bilemiyorum . Karşımdaki bir adamı gücümle korkutmak istiyorum . Kas yapmak değil , Kas yaparak kavga etmeyi öğrenmek bunu nasıl yapabilirim . Kick boxa gidemem okul engelliyor . Tek yolum evde çalışmak olabilir .

Bana bu konuda yardım edin arkadaşlar . Karşımdaki biri ne kadar güçlü olursa olsun ( ta ki okulda böyle biri yok ) onu kavga da yenmem gerekiyor .

Boyum 174 Kilo 68 . Fiziğim elbise giydiğinde düzgün gibi ama hiç kaslarım yok . Kavga ederken kas önemli mi ve kavgayı öğrenmek için ne yapmalıyım

Son düzenleme: 2 Ocak 2012
  2. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kusura bakma ama öyle bir yöntem olduğunu zannetmiyorum . Bulursan bana da özelden atarsan sevinirim . İnşallah bulursun .

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    kavga yaparken kas önemli teknıkde önemlı karsındakı ksıde onemlı
    kavgayı öğrenmek için kavga yapmalısın
    burdakı vgcılerın coğu bu sporu birilerine zarar vermek için yapmıyor
    yok dayak yemeden kavga öğrenmek istiyosan agac adam al faydasısnı gögürüsün;)
    konuyu doğru yerde acmamıssın bence

4. anemik

anemik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bruce lee yağ yok adamd****as kütleside çok fazla değildir normal bir insanın 1-2 yılda yapabileceği bir vücut.ama adamdaki teknik yetiyor.
    Vurduğun yer önemli,vurduğun şekil önemli,en önemliside hız önemli.jackie chan mesela onu izle gör hiç birinde aşırı kas yok. benim bildiğim eklem yerlerine vuruyorlar.

Ip Man filmi.Bruce Lee nin hocası.onda görmüştüm eklem yerlerine vuruyor hep

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İlk önce teknik öğrenmen lazım. Kickbox gibi dövüş sanatları sokak dövüşünde işe yarayabilir. Eve bi kum torbası al sabah akşam yermisin yemezmisin :) Kas olarak ta kickbox eğitimi alırsan kickboxtaki çalışmalar gerekli kasları zaten çalıştırıyor. Ama kickboxa gidemiyorsan okul kavgalarına gir (şaka tabi ki)

Control, Azi, magicbaris ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  7. kajaga

kajaga Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hangi sporu yaparsan yap ilk önce sağlam beslenmen gerekiyor (sağlam beslenme derken önüne geleni ye demiyorum karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslen yağlardan kaçın)
    dövüş sporlarıyla kas kütleni arttıramassın ancak mevcut kaslarının dayanıklılığını arttırabilirsin ayrıca yağlarını yakarsın
    sana önerim önce bodye git güç kazan (bodyde güç kazanma olayı az tekrar fazla ağırlık ile olur) bodyden sonra kick boxa git teknik öğren

8. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    arkadaşımız gerçekten çok güzel söyledi anlattı. herşeyden önce yürek . bi olay anlatayım. bizim buralarda bir bodyci vardı ün yapmıs adı body bilmem ne isim vermim. ama yüreği yoktu vardı bilemem ama onun yarısı etmez adam pert etti onu. herşeyden önce yüreğin olacak. kavgaya yumruk yersem ya bişi olrsa ya vuramazsam diye gidersen sakın başlama yüzde 100 dayak yersin.o korkuyla akıl karışıklığıyla sen 1 tane sallayana kadar karşındaki sıralar sana. kısacası yürek. bir anda olmaz. ufak tefek kavgalara yavaş yavaş karış. korkularının üstüne yürü. karanlıktanmı krkyrsn inadına karanlıkta kal. kavgadan mı korkyrsn inadına gir.

9. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İlk önce sabırlı ol kavga ile her şey halledilmez. Çok başıma geldi sataşanlar oldu okulda ben takmadım ki taksam da çocuğu çok rahat alabileceğim tipler bu devirde cesurca dövüşmek kalmamış sen sana sataşan birine nefsi müdafa yapar kendini korursun. Saldıran kişi okul çıkışında cephesiyle gelmiştir :D. Yalnız bir kere kavga ettim onda da çocuk saldırdı çocuğun bileğini kıvırıp hareket edemiyecek hale getirdim daha sonra bıraktım çocukta gitti zaten. Orda ben çocuga yumruk tekme felan çok rahat giydirirdim :D ama bela almaya gerek yok ;) Ama bazı tipler var ağzını burnunu kırasın geliyor sanırım sen onlardan bahsediyorsun o zaman bileği biraz abartarak çeviricen kolundan bi ses geldimi bırakıcan :D

Control ve (silinen üye bunu beğendi.
  10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-24'e aykırı başlık!

Alıntı:
    24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş