Güç ve kuvvet kaybı

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Fatih199603 tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Fatih199603

Fatih199603 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba İyi forumlar

Benim şöyle bi sorunum var
    Bundan 2 ay önce Bir iş kazası geçirdim göz ameliyatı olmak zorunda kaldım 2 adet ve bu yüzden 6 kilo verdim ve narkoz falan derken tekrar ayaklanıp spora başlamam 2 ay sürdü Ama işin kötü Tarafı Cok gözle görülür bi güç kaybı yaşıyorum galiba 2 senedir muay thai yapıyordum zorunlu olarak Fitnısa yönlendim ama 10 Kilo dambıl yerine 7 bucuk zor yapıyorum 20 tane geniş barfiksden 2 tane normal barfikse düşmüsüm cok aşırı bi kayıp yaşadım Buda benim zoruma gidiyor Bu kayıbı En kolay nasıl atlatabilirim.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    steroidle

3. mirko-Cro-Cop

mirko-Cro-Cop Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Moral bozucak bir durum yokki sabırla yola devam edersen kısa sürede eski gücüne kavuşursun , kısa sürede diyorum çünkü kas ve kondisyon hafızası gibi durumlar var ,senin daha önce sıfırdan başlayıp güç olarak ulaştığın bir nokta var bir ara verdin çalışmayan uzuvlar güçsüzleşti bu normal ve tekrar başladın şuan sıfırdan başlamaktan 1 adım da olsa ilerdesin zaten , bunu daha kolay yapabilmen için şu supplementleri önericem bu supplementleri zihinle doğal olarak salgılayabilirsin 1. si azim 2. si Sabır :)

Sayfayı Paylaş