1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Gögüs gelişimi için öneride bulunurmusunuz ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve prinser3 tarafından 4 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. prinser3

prinser3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle merhaba yaklaşık 1.5 yıldır falan evde spor yapıyorum sadece bir çift dambılım ve barfiks çubuğum var. Doğal olarak evde yapınca diyet pek olası bir durum olmuyor aynı zamanda hiçbir destekleyicide kullanılmıyor. Spora başladığım zaman 63 kilo civarıydım şuan 67 boy 1.74 civarı. Evde olduğum için çoğu zaman vücut ağırlığı antremanları yapıyorum ama gelişimim şuan için durdu gibime geliyor. Gögüs hariç diğer kas gruplarının gelişiminden memnunum. Gögüs için neler yapabilirim önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca kaç kilo olmalıyım. Amacım fit görünmek fakat sıskada durmak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Falldown bunu beğendi.
  2. HeldMan

HeldMan Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum 90 95 kg bench press yapana kadar böyle konular açma sadece bench pressini arttır bunları sormazsın zaten.

3. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Göğüs kasları için en iyi önerim şınav ve barfix aşağıdaki videoyu izlemeyen arkadaşlarımız varsa baştan sona izlesin ;)

Sayfayı Paylaş