Göbek eritmek ve bacaklarımdaki yağları eritmek için hangi egzersizleri yapmalıyım?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve bgirl beatrix tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. vanilya

vanilya Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı dertten muzdaripim.
    Boy:1.65 Kilo:55 . Masa başı işi, hareketsiz yaşamdan dolayı göbekte oluşan yağlanma...
    Kilomdan memnunum sadece göbek bölgesini düzleştirmek istiyorum ama bunun için özel bir egzersiz olmadığını okudum az önce yukarıdaki yazıların birinde, kötü bir durum. Bu ılık su içme olayını da denemek istiyorum, umarım sonuç verir.

2. Juliet

Juliet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    ben yeni üye olduğum şuanlık sadece bir kaç yazı okudum ama birçok şey öğrendim. Benim problemim karnım. Hipoglisemim olduğu için direk göbeğime alıyorum.Bir kaç aydır da az olsada tatlıyı kaçırdım. Şuan mekiklerle eritmeye çalışıyorum.

Bir yazıda bölgesel yağ yakma diye birşey yok diye okudum. Karnı birçok egzersiz ile birlikte çalıştırılması lazım galiba.Başka bir yazıda da alt,üst,yan şeklinde çalıştırmak gerektiğini okudum. Galiba koşu,yürüyüş,bisiklet ile birlikte bütün vücudu çalıştırmam gerekiyor. Tabi göbeğime biraz daha fazla yoğunlaşarak

NOT: yeni olduğum için buraya yazma gereği duydum eğer yanlış birşey yapmışsam farklı bir yere alabilirim. Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

3. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    bazı noktalar:

-anatomik özellikleriniz bilmeden cevap vermek biraz doğru olmaz!...zira , 1.68 boy ve 60 kgs çok abzürt bi olay değil...hele "abd standartlarına "göre zayıf bile sayılabilirsiniz...

-bu nedenle, en azından sıkıntı duyulan yerlerden bilgi, en azından ölçüler vb verilirse??..))

***peşinen söylenevbilecek şey "balk yağı" konsunda ...alacağınız 2 kaşığı sıvı balık yağı , 5cc x 2 kaşık = 10 cc yaklaşık yuvarlak olarak 10 gr yağ diyelim (gerçi yağ sudan hafiftir),aslı 9 gr falandır ,bunun vereceği enerji miktarı maksimum 90 kcal...yani fazla bi şey değil...yenen 40 gr lık gofertte bile 170-190 kcal olduğu göz önüne alınırsa...

ancak, balık yağının gözlemlenen etkisi farklı yönlerde : " hdl arttırır,ldl düşürür ", " co-vitamin preparatı" olarak bünyeyi tetikler , örneğin ,zayıf iseniz ,daha iyi besin absorbsiyonu sağlamayaya yardımcı olur...bu nedenle , alınacak olan besin miktarlarına dikkat...

4. byfitness

byfitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    En iyi cevap bir spor salonuna yazilmalisin :)

Sayfayı Paylaş