göbeğimle tekrar vedalaşıyorum :)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve piskevit tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. piskevit

piskevit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar ;
    ben piskevit 28 yaş 181 boy kilo93 yaklaşık 6 aylık aradan sonra tekrardan spora başlamanın ve kilolarımdan kurtulup eski fit zamanıma dönmemim vaktinin geldiğini düşündüm. 6 aylık sürede galiba 10 kilogram kadar fazla kilo yaptım . düzensiz beslenme iş stresi düzensiz hayat derken ipin ucu kaçmış oldu. ilk iş alkolü bıraktım. daha sonra ekmek ile vedalaştım ve abur cuburla arama gayet resmi bi uçurum koydum. :) bugun akşam spor salonu için abonelik başlatıyorum.
    hedefim haftada 5 gün spor yapmak . antrenman ve diet ile ilgili her türlü öneriye açık olacağım. beslenme için protein ağarlıklı bir beslenme düşünüyorum.olabilidiğince yumurta tavuk esmer pirinç lapası yulaf yoğurt arasında geçecek bir program düşünüyorum. günde en az 2.5 -3 litre su tüketimi yapıyorum. çalıştığımdan dolayı tahmini antrenman saatlerim 19:30-21:30 arasında gececek. antrenman olarak kardio (ip atlama ) ve ağarlık olarak düzenleyeceğim. suplement desteğini şu an düşünmüyorum ama ilerleyen zamanlarda carnitine yada lipo6 olabilecek şekilde planlayabilirim. her hafta fotoğraf paylaşacağım . şimdiden kendime iyi şanslar diliyorum .

2. piskevit

piskevit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet arkadaşlar uzun süredir giremediğim forma tekrar merhaba diyorum. sabah süper denecek bi kahvaltıyla başladım saat 8 de . 5 yumurta 2 si tam 3ü beyaz 50 gram lor peyniri 6 siyah zeytin 2 bardak şekersiz kahve ile tamamladım. ara öğün için yanıma 10 adet çiğ badem aldım ve öğle yemeği (12:30-13:30) için tahmini 70-80 gram esmer pirinç ve 250 gram haşlanmış tavuk hazırladım. akşam yemeği (18:00-18:30 ) olarak 250 gram haşlanmış tavuk ile 50 gram kadar yulafla karıştırılmış 1 kase yoğurt yiyeceğim. saat 21:30 da antrenman başlıyor. bugun ki cardiomu 15 dakika koşu bandı yarım saat ip atlama ve 40 dakika kadar spining ile tamamlayıp eve sürünerek gitmeyi düşünüyorum :)

Sayfayı Paylaş