Göbeğimi nasıl eritebilirim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve KafkasKartalı36 tarafından 21 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KafkasKartalı36

KafkasKartalı36 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese selam! Ben 16 yaşındayım, 1.74 boyundayım 84 kiloyum. Azimle diyet yaptım ve 1 ayda tam 12 kilo verdim. Çevremde gelişen şeylerden ötürü diyete devam edemedim ancak abur cubur, şeker, ekmek gibi şeyleri hayatımdan çıkardım. Asitli içecekleri vs de aynı şekilde. Benim ailem genelde böyle iri ortalama 1.85 100 kilo falan hepsi. Ben uzun olur muyum bilmiyorum ama göbeğimi eritmek istiyorum. Spor salonuna yazıldım, ağırlığa girmek istemiyorum. Ortalama 20 dk koşup 1.5 saat falan yüzüyorum. Bana öneride bulunur musunuz, göbeğimi eritmek için ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Vücut ölçülerim:
    Omuzlar 135 cm
    Bel 98 cm

2. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle 1 ayda 12 kilo gayet iyi ama ağırlık çalışman senin kalori yakımını çok daha hızlandıracaktır. Bunun üstüne sabah aç karnına kardiyo yapabilirsin ve ne kadar sağlıksız olsa da kalori açığınını arttırabilirsin. Üstelik kilo almanı sağlayan tek şey ekmek ve ya abur cubur değil. Yağlı yiyecekler de senin kilo alımını etkileri. Mesela sana tavsiyem yağ değerlerini çerezlerden karşılaman.

Sayfayı Paylaş