1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Göğsümdeki Doğum Lekesini Aldırsammı Aldırmasammı (Resimli)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve DarknesMystery tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. DarknesMystery

DarknesMystery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar geçenlerde hastaneye gittim muayene oldum göğsümdeki beni aldırmak istiyom doktorun dediği beni alırsak kesik izi kalır (ameliyat izi gibi) ve göğüs ucum aşağıya sarkarmış lazerle alıcak kararsız kaldım aldırıp aldırmamata fiziksel olarak güzel durmuyor beğenmiyom sporada başladım şimdi sizce napmalıyım ?

2. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bence gerek yok ama senin kararın tabi.Şu an vücudun şekilsiz olduğu içinde bi ayrı kötü duruyor ama zamanla sporda hacim yapıp göğsüne şekil verirsen göğüsünden biraz daha uzak gibi durur.Hatta sağlam bi vucttan sonra oraya güzel bir dövmeyle çok daha iyi bir görüntü olabilir.

DarknesMystery bunu beğendi.
  3. Kobe_ali

Kobe_ali Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Bence o kadar abartma Dövme yaparsın olur biter

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Evet abartılacak bir şey yok bence de ama lazer ile iz bırakmadan alabiliyorlar. Can yakıcı olabilir ama.
    Allah korusun tabi ama cilt kanseri riski açısından biyopsi yaptırdın mı, iyi huylu bir benmiymiş? çok daha küçük benler kanser olabiliyor çünkü.

5. emqo33

emqo33 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Hiç kafanı yormaya gerek yok benim sahsi dusuncem, sen sporunu yap iyi beslen herşey yoluna girer ilk güzel bir vücut yap sonra estetiği dusun ayrica okadar kotu durmuyor ki gelistigindede dikkat cekmeyecek.hem iyi yerinden dusunursen senin diğerlerinden bir farkın var

6. DarknesMystery

DarknesMystery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İzmir
    Teşekkürler Arkadaşlar Yorumlarınız İçin O Bölgeye dövme yaptırılmazmış kanser riskimi ne varmış ve iz mutlaka kalırmış doktorun söylediği( üst tarafında düz çizgi) . olmadı ertelicem biraz daha vücudum meydana çıksın. bu arada benim iyi huylu doğum lekesi kalmasının bi zararı olmazmış şarap lekesimi ne diyorlar artık bilemiyom.

7. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Sen sporu geliştir fakat o ben lekesini de dert etme vücudunu geliştirdiğinde belki daha iyi duracak bu o kadar sorun değil lazer tedavisiyle tüy epilasyon yaptır daha iyi ;) demek istediğim gayet sağlıklı görünüyorsun kg da öyle bu gibi lekelerde özellikle ben gibi sildirmeye kalksan mutlaka iz kalacaktır o yüzden ben lekesini dert edeceğin yerine günde barfix,şınav,mekik çalış daha iyi sporda başarılar :D:D:D:D:D

Sayfayı Paylaş