Göğüste yağlanma ve tedavisi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve TrAmiral tarafından 24 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TrAmiral

TrAmiral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,
    Yaklaşık 3-3.5 senedir spor yapıyorum, aralıksız değil ama olsun.
    Göğüsteki yağlanmadan şikayetçiyim. Ancak bu gyno değil sanırım çünkü göğsün altında bahsedilen sert doku bende yok, sadece yağ var ve meme ucu büyük.
    İnanın bu yağı bir türlü yakamadım,
    Cla + creatine + efedrin&clen bile denedim yağ oranım 12lere indi (şuan daha fazla), çok katı diyetler yaptım, küçülüyor ama hala yağ oluyor.
    Böyle durumlarda nolvadex tamoksifen ya da provirion tarzı ilaçlar faydalı olur mu ? Sizin bir tavsiyeniz var mı ?

@salihstrength bunu beğendi.
  2. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    Söylediğin ürünlerin sıkıntılı yan etkileri oldukça fazla doktor kontrolü olmadan bence kullanılması sıkıntı yaratabilir. Gyno mu değil mi bence bi doktora baktır. Plastik cerrah
    Genel cerrah
    Endokrin bölümleri yardımcı olabilir eğer yağ oluşumunu egzersizlerle gıda takviyeleri ile azaltamıyorsan bildiğim kadarıyla dışarıdan başka hiç bir takviye fayda sağlamıyor.
    Liposuction ile aldırılabiliyor sadece tabiki de daha basit çözümleri varsa bunu gittiğin zaman doktor önerimde bulunur sana. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş