Göğüslerim bi türlü büyümüyor , diğer yerler çabuk gelişiyor.. :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve desperado98 tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar.Başlıktada belirttiğim gibi göğüs kaslarım hiç büyümüyor ne kadar antreman yapsamda bitek dumbell fly hareketi yakıyor göğsümü.Bench hareketi yakmıyor mesela şınav daha faydalı yakıyor bence.Bana dumbell ve halterle yapabilicek göğüs kası programı öneriniz varmı lütfen 3 aydır bi gelişme sağlayamadım göğüste.. :(

2. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Yağlarını eritirsen süper set yaparsan düzelir göğüsün

3. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi öncelikle şikayetin göğsünün yağlı olmasından kaynaklanıyorsa program tavsiyem:
    bench press + dumbell press 10-10-8+10 ( pompa)
    alt göğüs press + dips machine 12-10-10-10+15 ( pompa)
    Sağlam beslenmeyle birlikte bu program dahilinde + cardio ile birleştirip hem göğsüm sıkılaştı , hemde yağ dokusu azalmıştı..

Ama eğer amacın olmayan göğsünü şişirmekse program tavsiyem:
    üst göğüs press machine 12-10-8-6 + 15 ( pompa)
    Üst göğüs dumbell press 10-8-6-6
    Butterfly 4x8
    Bench press 12-10-8-6
    eğer bench presste göğsünü hissetmiyorsan büyük ihtimalle hareketi düzgün formda yapmıyorsundur. Yaptıgını düşünüyorsan eğer ağırlık yeterli değildir. En kötü pause bench press yap, hareketin zirve noktasında 2-3 saniye bekle. Bu program dahilinde yaklaşık 1 ay çalıştım ve 4 cm gelişme kaydettim. ( şunuda belirteyim göğüs ve kanat aynı günde çalışıyordum belki bunun etkisi olmuş olabilir )

4. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Göğüs haftada 2 kere çalış şişmesi için zaman gerek ama arkadaşın programını yaparsan göğsün iyi olur benimde göğüs iyi değildi şimdi çok iyi göğüs yaptım

5. Toprakemr

Toprakemr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    image.jpeg Benimde göğüslerim gelişmiyodu kardeşim bi program hazılardım hergün dört set halinde otuzar tane şınav çekiyodum birbuçuk ayda acayip büyüme gördüm şınav birden fazla bölgeyi etkilediği için büyüme hormonunun daha fazla salgılanmasına neden olur şınav iyidir dene hergün şınavını çek benden tavsiye faydasını göreceksin benimkiler bu kadar oldu

desperado98 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş