Göğüs Yağları

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve votkasarap tarafından 9 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. votkasarap

votkasarap Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar. Ben göğüs yağından muzdarip bir kardeşinizim. Ergenlikte tükettiğim aşırı asitli içecekler ve fast food yüzünden göğüsümde yağlanma mevcut. Kadın memesi gibi durmuyor fakat yanlarında yağlanmalar mevcut yani yan çizgi kol altından kanattan ayrı değil. Haftada 3 gün 10 dakika yürüme - koşu ve bisiklet yapıyorum çünkü vücudumun geri kalanı aşırı yağlı değil. Bunu oradan atmam ne kadar süremi alacak veya daha hızlı atmak neler yapmalıyım ? Bol protein ve bcaa ile besleniyorum. Karbonhidrat alımını biraz kıstım. Önceden göğüs ucum yumuşakken şimdi dokunduğumda hafif sertleşmeye başlamış. Daha dik ve kol altından ayrı hale getirmek için nasıl bir yol izlemeliyim ?

2. Yusufkrd

Yusufkrd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Yağ oranın düştükçe gögusun ortaya çıkar antrenmanlarin ve beslenmen düzgün ise. Sana önerin antrenmandan sonra 10 15 dakka hiit cardio dene belki yararını görursun

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. votkasarap

votkasarap Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    10 dakika bisiklet 10 dakika koşu bandında hiit cardio yapıyorum eskiye göre yağlanma da azalma yaşadım. Bu süreci hızlandırmak için galiba yapabileceğim başka bir şey yok çünkü zaten çok kilolu birisi değilim.

4. FilterCoffee

FilterCoffee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynı sorun bendede var sizinle göğüs bölgesinde ve karında yağlanma oldu askerlikte saldım kendimi çok şuan uğraşıp duruyorum etki gördükçe bana pm atarsanız yöntemi çok sevinirim .

Sayfayı Paylaş