Göğüs ucu sertleşmesi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve bilalcan tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bilalcan

bilalcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba beyler bayanlar , 16 yaşındayım 9 aya yakın bir süredir ciddi bir şekilde spor yapıyorum vücudum şahsen gayet iyi fakat 14 yaşında her iki göğüsümde birden sert birşey çıktı sol göğüsümdeki geçti fakat sağdaki hala duruyor doktora gittim ergenlikten geçer dedi 3 ay oldu hala geçmedi tedavisi konusunda yardımınızı istiyorum

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    jinekomastiden bahsediyorsun. ergenliğin bittikten sonra geçmezse ameliyatla alınır. benim de 12 yaşımdayken çıkmıştı , 15 yaşımdayken sağdaki geçti fakat soldaki kaldı ve hala duruyor.

3. bilalcan

bilalcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle ilginize çok teşşekür ederim. Sertliğin Küçüldüğünü hissediyorum , bu geçeceğinin belirtisi olabilir mi ?

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    küçülmeye başladıysa geçme ihtimali düşük. benim sol göğsümdeki hiç değişmedi. sağ göğsümdeki ise giderek küçülmüştü. muhtemelen geçer merak etme.

bilalcan bunu beğendi.
  5. bilalcan

bilalcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eskiden göğüs ucumu tutamıyacak kadar şişikti fakat şuan rahatça ucu tutuluyor umarım geçer

6. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    pardon geçme ihtimali yüksek yazacaktım yanlış olmuş.

bilalcan bunu beğendi.
  7. sinyormehmetmutlu

sinyormehmetmutlu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Göğüs tki sertleşme ve batma ağrı hissi ergenlik le alakalı zamanla geçer normal şeyler takma kafana herkes de olur

bilalcan bunu beğendi.
  8. Ata Surhan Toprakkaya

Ata Surhan Toprakkaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ergenlikle alakalı bişey , kafana takma düzelir ;)

9. bilalcan

bilalcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler hala geçmedi ve ağrımıyor artık buna bir tedavi çözüm yokmu ilaç falan artık moralimi bozmaya başladı beyler
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Ağustos 2015 ---
    batma hissi çok çok azaldı

Son düzenleme: 11 Ağustos 2015
  10. Ferhat_BB

Ferhat_BB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Anestezist
    Yer:
    İzmir
    Merhaba dostum.Bahsettiğin sorunun jinekomasti olma ihtimali çok yüksek.Bu hastalıkta östrojen-testosteron dengesi bozuluyor ve erkeklerde küçük bir miktarda -veya büyük miktarda- meme dokusu oluşuyor.Genelde hormon seviyelerinin yükseldiği ergenlik döneminin başlarında görülüyor bu hastalık.Vücudumuz kendi dengesini düzgün olarak koruyamıyor ve sonuç olarak jinekomasti gelişiyor.
    Bu hastalık genelde 18-19 gibi yaşlarda düzeliyor fakat teorikte ergenlik dönemi 23 yaşına kadar devam ettiğinden dolayı bu yaşa kadar beklemekte fayda var.Bu durumda ilaç tedavisi olmaz maalesef.Eğer başlarda farkedilmiş olsaydı östrojen bastırılıp testosteron baskın hale getirilebilirdi ve meme dokusunun gelişmesi önlenmiş olabilirdi.Bu dönemde yapabileceğin tek şey genel cerrahi veya estetik cerrahi polikliniklerine uğraman.Oradaki doktorlarımız sana izlemen gereken yolu ve yöntemi belirteceklerdir.Ayrıca sadece bir doktora gitme, bazı doktorlar açgözlü olduğundan dolayı direkt ameliyata başvurabiliyorlar, sen birkaç doktor dolaş; ultrason çektir meme dokusu olup olmadığını, dokunun büyük olup olmadığını anlamak amacıyla.
    İlerleyen yaşlarda o doku aşağıya doğru kayacaktır decline bench press ve bench press çalışmalarına ağırlık ver ve kas kütlesini arttırarak yağın yüzey alanını genişlet.
    Geçmiş olsun, iyi forumlar.

bilalcan bunu beğendi.
  11. bilalcan

bilalcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar son 2 sorum kaldı . Birkaç sitede mastürbasyonu bırak 1 ayda düzelir gibi şeyler gördüm yaz geldi bu illetde beraberinde geldi sevgiliden şutu yiyince günde 2 3 e kadar çıktı gerçekten bıraksam düzelir mi . 2. Sorum düzenli olarak göğüs çalışsam kas oranı artıp yağ oranı azaldıkça (göğüs için söylüyorum) bu durum geçer mi

12. Ferhat_BB

Ferhat_BB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Anestezist
    Yer:
    İzmir
    Mastubasyonla alakası olduğunu düşünmüyorum fakat günde üç defa da çok abartılı.Biraz azaltman farklı yönlerden yarar sağlayacaktır.
    Düzenli olarak göğüs çalışırsan meme dokusunda azalma olmayabilir fakat görüntü olarak toparlanma olur.

13. bilalcan

bilalcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    [​IMG][/url][/IMG] Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum

14. emotek97

emotek97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende de bu sorun var genellikle ergenliğe girenlerin %65 inde görüldüğü söyleniyor sosyal hayatı fazla etkileyen bir illet vücut çalışmaya başlamamın asıl sebebi inşallah etki eder

Sayfayı Paylaş