göğüs adelesi zorlanmaya bagli şiş agri

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Sinan Turann tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sinan Turann

Sinan Turann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkese merhabalar,konu hakkinda bilgisi olan basindan gecenler dikkate alisa cok memnun olurum,sikayetim ve olay övgüsü şu şekilde ;
    Bundan tam 8 gun öncesinde 5 gun aradan sonra gogus antremani yaptim normalde 30 kilo dumbell bench press yaparken o gun 35 kilo ile 6 tekrar yaptim,bunun haricinde 3 harket daha yaparak antremanimi bitirdim,ogun bi sikinti yoktu,ertesi gun arka kol antremaninda grip bench press yaparken sol goguste normalden biraz fazla kasilma hissettim ama genelde olan bisey oldugu icin dikkate almadim antremanima devam eederken agri Hissetmeye basladim antreman bittiginde soyunma oodasinda sol goguste sislik oldugunu farkettim ,ertesi gün agri ve sislik devam ediyodu,doktora gittim agri Kesici verip yolladi,agri kesiciyi 2 gun kullandım ve kendi kendini onaracagini dusunerek 1 haftayi gecirdim fakat sislik ve agri halen devam eediyor,artik ciddi bisey oldugunu dusunmeye basladim ,2 senedir orta seviye sporcu olarak bu spora aktif olarak devam ediyorum fakat basima ilk defa boyle bi olay geldi,ne yapmam gerekiyor nasil bi tedavi yonetemi izlemem gerekiyor ?

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Küçük çaplı bir yırtık olabilir. Bu tür sakatlıkların tedavisi akut dönemde çok daha sağlıklı oluyor. Omuz ve göğüs cerrahisinde uzmanlaşmış bir ortopedi uzmanına bir an önce görünmeni tavsiye ederim. MR da gerekebilir.

3. Sinan Turann

Sinan Turann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok sagolun cok tesekkurler,peki bu tip sakatliklara spora donus suresi nedir eski formuma ne zaman donebilicem.

Sayfayı Paylaş