Göğüs ölçüsünü çok çok fazlaca arttırmak için yardım edin lütfen(konuya girin, bakın)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Impossible is nothing tarafından 19 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Impossible is nothing

Impossible is nothing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konumu lütfen okuyun ve yardım edin. 30 saniyenizi bile almaz okumak. Saygılar ..

Eğer ki dediğim şeyler mümkün değilse bana başka bir çözüm yolu sunun, yardım edin, fikirlerinizi paylaşın lütfen. Konuyu o kadar kişi okuyor, birkaç kişi cevap veriyor.

Daha önce böyle konular açıldı ama tam olarak istediğimi bulamadım.

Boy: 180 cm, kilo: 60 kg, omuz ölçüsü: 107 cm, göğüs ölçüsü: 75 cm :(, bel ölçüsü: 75 cm.

Profesyonel basketbolcuyum, yaşım 17. Boyum hala uzuyor, daha da uzayacak, doktora gitmiştim, genetikte de var zaten. Boyumun uzamasını engellemeden, iki yıl kadar çalışarak, 110 cm göğüs, 130 cm gibi bir omuz ölçüsü elde edebilir miyim? Vücudum yatkınmış zaten(doktorlar ve spor hocalarının ortak görüşü, test edildi, onaylandı :D)

Bu dediğim mümkün müdür? Bana bir yol gösterin. Spor salonuna yazılmalı mıyım, evde olur mu? Göğsümü, göğüs kafesimi, omzumu, omzumdaki kemikleri falan nasıl genişletebilirim? Göğsüm ve omzum çok dar. Hangi hareketlerle ve nasıl genişletip, geliştirebilirim vücudumu? Tabi boyuma olumsuz etkisi olmasın.

Şu konuyu okudum ama buradan orantılı bir program çıkabilir mi acaba? İstediğim ölçülere 1 yıl da ulaşanlar bile var, süreyi fazla önemsemeyin.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...yanlar-icin-program-14-yas-ve-ustu-20050.html

Yardım edenlere çok teşekkür ederim. Belirttiğim rakamlar kadar geliştiremesem bile en azından epeyce bir yol almak istiyorum. Üniversite sınavına hazırlanacağım için iki yıl yaptıktan sonra, iki yıl ara veririm. Sonra devam ederim. Tekrardan sağolun.

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Elbette mümkündür, forumu okuyun.

3. Impossible is nothing

Impossible is nothing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Nasıl, ne şekilde, nerede? İnternette gerek bu konuyla direkt ilgili, gerekse bu konuyla alakalı olan yüzlerce belki de bin tane konuyu baştan sona kadar okudum. Hatta bazılarını tekrar tekrar okudum. Ama bir sonuca varamadım. Bu yüzden şimdi bu konuda, sizlerin yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Gözünden kaçanlar için tekrarlayım, boyumun uzamasına olumsuz etki etmesin vereceğiniz tavsiyeler.

4. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    kusura bakma bu iş kolay değil he diyince mükemmel gögüs kası yapamassın.spor salonuna yazıl calısmalarına devam et sabır-beslenme-dinlenme-bilincli antrenman ile istedigin herseyi elde edebilirsin.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş