futboldan sogudum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve boksbody tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Son senelerdeki lig kalitesizligi milli takimin becerikdizligi vs derken futboldan sogudum artik izlemeye tahammulum kalmadi
    Sebep olanlara yaziklar olsun

mericboss99, torifonta, efervan ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Takım başkanlarının yarattığı düşmanlık ortamı yüzünden futbolcular milli takıma gittiklerinde geçmiş yıllarda gördüğümüz o birlik beraberliği sağlayamaz oldular. Fitnenin, düşmanlığın, ucuz hesapların olduğu ortamlarda başarı beklemek saçmalık olur.

Ati Nefer bunu beğendi.
  3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Bu aksam maçın oldugunu bir arkadasimin "bu aksam mac izliycem" demesiyle ogrendim ve cok sevindim. Cunku insanlarin mac seyredecegi icin salona gelmeyecegini ve aletlerin boş olacagini dusundum. Salona gelmemle hayal kirikligina ugradim cunku salon hinca hinc doluydu. Anlasilan o ki vg aşkı futbolun önüne gecmis. Soyunma odasindaki tv den maci seyredenlerde genelde sövüyordu,herkes sogumus,bıkkınlık gelmis.

Fatih hocanin kizi evlendi,insallah tez zamanda torun sahibi olur,altinolukta bir yazlik alir ve torunuyla,balik tutmakla,kahvede gazete okuyup 2 çay arasinda memleketi kurtarmakla ugrasir.

torifonta, columbu, alvel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    4.luk bizim icin basaridir bu grupta,bu futbolla.
    Yillardir pohpohlayip durdular.haftayada gs fener maci var.dunyanin sayili derbilerindenmis vs,
    Bizim derbinin sırbistanın kizilyildz partizan macindan bi farki yok,dunyanin gozu buderbideymis,yok canim izlemeyiversinler rezil futbolumuzu...

5. Ati Nefer

Ati Nefer Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Eskişehir
    Futbol endüstriyelleşti. Artık parası olan takım tutuluyor. Herkes kendi ilinin takımını tutmak dan vazgeçti. Herkes 3 istanbul takımını tutuyor. Ve Anadolu her zamanki gibi hor görülüyor. Futbolcular deseniz hiç birşey umrunda değil düşündüğü tek şey para

Mesela ben fanatik Eskişehirsporluyum son 3 yılda ne kadar iyi genç oyuncu varsa hiçbirini elimizde tutamadik (alper, Tarık, veysel). Bu futbolcular oraya gitti basarilimi oldu Hayır.

Yani eskiden futbol ruhu vardı şimdi paranın satın aldığı sular var. Ben artık Eskisehir in U19 maçlarını seyretmeye gidiyorum. Daha çok Zevk alıyorum.

Yaşasın AMATÖR ruh

Son düzenleme: 14 Ekim 2014
    torifonta ve Eresbos bunu beğendi.
  6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ben soğumadım, sadece milli takımdan ve İstanbul takımlarından soğudum. Artık sadece şehrimin takımını ve Avrupa liglerini izliyorum. Lig Tv'yi de kapattırdım, oh...

Son düzenleme: 14 Ekim 2014
    Eresbos ve Bekci bunu beğendi.
  7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    2-3 yil önce ortaya cikan sike skandalindan sonra türkiye lig ini derby lerde dahil takip etmiyorum,sadece tesadüfen Okur yada tesadüfen bulundugum yerde mac yayini varsa sakince seyrederim,benim icin türk futbolu daha o Zaman bitmisti su anyasananlar onun etkisidir,futbolu seviyorum ve sadece ispanya ingiltere ve sampiyonlar ligi maclarinin ilginc olanlarini seyrediyorum.Bircok kisi türk futbolunun bittigini felan yaziyor fakat kimse türk futbolunun bundan 2-3 yil önce bu sike skandalina kaygisiz kalindigidigi icin bittigini söylemiyor.

swepturex, torifonta, Eresbos ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. ch1vas

ch1vas Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Şaka gibi kazakistanla sonunculuk macına cıkıcas :) bi sonraki maç . İyice soguduk artık eskiden milli maç olunca sabahtan beklerdim şimdi izlemiyorum bile ... Biri Havaalanında demiş Fatih terime bu kadar insanın ahı var bence cok doğru söylemiş...

Eresbos ve Bekci bunu beğendi.
  9. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38
    Arda maç sonrası kaçırdıklarımızı atsaydık 5-6 olurdu demiş :D . Halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu misali . Ey Arda mışlarla muşlarla uğraşacağana gol at gol :) ..

alvel, ch1vas ve Eresbos bunu beğendi.
  10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Olay Fatih Terim'lik değil aslında onu çok eleştirsem de. Burada başarılı olan hoca yok kimler geldi kimler geçti Hiddink'in başarısız olduğu tek üle biziz bi de Hollanda ile şu anda iyi değil de düzeltir. Yabancı sınırıyla iyice kendimizi baltalıyoruz. Yeri garanti olan türk oyuncuda rahatlıyor işte. Semih 3 senedir oynuyor, Necip Uysal 19 yaşında oynamaya başladı Beşiktaş'ta, Alper Potuk fenerbahçede. Ne kadar geliştirdiler kendilerini? Hiç. Çünkü sınır var adamlar rahat el mahkum oynatacaklar diyor geriden gelen yok çünkü. Selçuk İnan 2 senedir kötü kim dokunabiliyor? Kimse. Ülkede yerli orta saha yok çünkü alternatif. Dün Semih Şentürk'ü niye almadı diyor herkes 50 sene olmuş 1 forvet çıkaramadıysan yedekten girecek yuh sana. Ben size şunu söyleyeyim kupaya katılsak hatta başarılı olsak bile avrupa şampiyonasında hiçbişey olmaz. Bizde sistem yok çünkü başarı kalıcı olmaz istikrarı yakalayamazsın hiç bi zaman her zaman geçici olur. Arda Turan bile diyor ki Madrid'e gittikten sonra pozisyon almayı öğrendim nerede duracağımı öğrendim açın bakın var ropörtajı. Fatih Terim dönemi de geçmiştir artık hadi koçumla vs. olmuyor bu işler. Dün İzlanda'nın 1 pozisyonu var gece veya yarın koyacağım o capsi geride pozisyon almaları inanılmaz. 4 defans- 4 orta saha- 2 forvet ip gibi dizilmişler resmen top arkasına. Aralarındaki aralıklar vs. çok iyi teknik direktörleri kimse iyi yönetiyor takımı. Adamların başarıları şu anki tesadüf değil.

Ek olarak siyaset ülkenin her kısmına olduğu gibi futbola da girdi. İğreniyorum hepsinden. Federasyon başkanı atamayla geliyor resmen birilerinin. Tüpçüysen git tüp sat, manavsan manavsın elma sat. Beşiktaş'ı 100 milyon dolar içeri sokan adam geliyor federasyon başkanı oluyor ödül gibi. Bilic'e dua etsinler muhteşem bi hoca o kadar kısıtlı imkanlarla çok iyi iş çıkardı şu an Kasımpaşa'nın bile bütçesi Beşitaş'tan fazla. Yoksa Beşiktaş'ın durumu çok vahimdi. Bizim ülkede her alanda olduğu gibi başarısızlıkta suçu üstüne alanda yok zaten. Demirören'den ses yok Terim istifa eder en fazla o da etmez muhtemelen de. Demirören'i ancak hükümet git der o da gider. Yoksa o gitsin bu gelsin her zaman aynı oluruz. Terim'in gitmesiyle çözülecek iş değil çok dar açıdan bakmayın.

mericboss99, columbu, gbz21 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    eski sporcular çok olmadığını düşünüyorum küçükken 90lı yıllarda heyecanlı futbol maçları olurdu sadece futbol değil box basketbol hatta olimpiyat bile artık sıkıcı olmaya başladı bu aralar en heyecanlı her ne kadar şiddetli olsa mma kafes dövüşleri ronda rousey favorim:)

alvel bunu beğendi.
  12. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Her şeyin kimyası bozuldu, ülkeye baktığınız zaman yozlaşmayan, ruha kasvet vermeyen birşeyler görebiliyor musunuz? E bu kudret futbolu mu es geçecek?(!)

torifonta ve Eresbos bunu beğendi.
  13. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Haberleri bile izlemek istemiyorum. İzledikce icim daraliyor.

Balboa7 ve columbu bunu beğendi.
  14. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Dedim ekleyeyim bari de havada kalmasın:) İzlanda'nın Hollanda maçından 1 kare. Bloklar arası mesafe, diziliş muazzam neden 3 maçta 9 puan aldıların cevabının bi kısmı bu. En son bizde böyle bi görüntü kaç sene önce çıktı bilmiyorum.

23wldut.jpg

Lorethlorien, columbu, torifonta ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  15. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Maşallah, langırt masasına çevirmişler koca sahayı.

Lorethlorien bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş