FUTBOL SEÇMELERİ VE ANLIK PATLAMA

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve happlarr tarafından 19 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. happlarr

happlarr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet arkadaşlar ben 2 yıla yakındır body yapıyorum ve futbola geçiş yaptım body haftanın 1 2 günü yapıyorum, çoğu fitness ve bodyciden daha sağlam vücudum var artık şu anda lisans çıkartma aşamasındayım vede yazın seçmeler var 2 3 haftaya yakın zamanım var ne önerirsiniz gerçekten hayatımın dönüm noktası anlık patlama falan lazım vücudum fit fakat koşu konusunda sıkıntılarım var biraz kondisyonumuda toparlamaya odaklanıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    plyometrics antremanları faydalı olur
    örnek

3. happlarr

happlarr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler deneyeceğim.

4. Bymasterz

Bymasterz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim yeni başlıyorsan ve yaşın 12 ' geçtiyse çok sıkıntılı çünkü teknik öğrenme kapasitesi 8 - 12 arası tamamlanıyor bu yaştan sonra yavaş yavaş ligler başlıyor ve maç kondisyonu kazanmaya başlıyorsun yaşın ilerledikçe 18 - 30 a kadar performans futbolu sergiliyorsun sana tavsiyem düz koşu olur 20 dk ile başla gittikçe arttır ara sıra hııt koşular yap Allah yardımcın olsun bende futbolcuyum çok ağır sakatlık geçirdim 1.5 senedir topladım ama kendimi açıldım bu sene girecem bi klube ALLAH nasip ederse yolun açık olsun .

5. happlarr

happlarr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım 16 gördüğün her adamdan daha fazla azim ve hırsa sahibim sırf bu işe girebilmek için 1,5 yıl önce sigarayı bırakıp fitness başladım ve şimdi futbolcu olma yolunda ilerliyorum solak oldugum ve teknik oyuncu oldugum için kendime güveniyorum vede vücuduma :) seninde yolun açık olsun kardeşim

6. alypeker

alypeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    belcikaya tasinali 3 ay oldu yasim 15 futbol oynuordum tr dede 3. lig takiminla belcikada da sakat sakat antremanalara ciktim gercekten cok zor oldu hem performans ve hemde sakatligim ilerlerledi arka diz bagim kopma noktasina gelmis gercekten antreman bile yapamiorum ama kendime cok guveniordum o takim benim begendi fakat yas grubunun b sine oynatmak istiorlar bir sure . bende sakatligi gecmesi uzun surebilir bir anan once iylesip sehir deki belcika jupiler ligde ki takimla antremanlara cikmak icin konusucaz orasi olursa orda oynicam fakat zor sakaatlik daha dezavantaj oldu olmassa 3. lig takiminda u15 di gelecek sene u16 olucak orda oynicam kolaylikla o takimin u16/b den a sina cikarim ama sakatligim gecmesi gerek siz daha onceden yasadinizmi yardimci olurmusunuz :(:(

7. Bymasterz

Bymasterz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bende futbolcuyum kardeşim sana önce önerecegim sağlığın sağlık olmadan hiçbirşey olmaz bunu unutma , sakatlığının iyileşmesi için doktora gidip bi kontrol ettir Mr cektir sonra verdiği ilaçları uygula soğuk ve sıcak yapmayı unutma sakatlığının geçene kadar sadece yuru top oynama Yasin küçük kısa sürede toplarsin daha sonra yavaş yavaş , güçlendirme programina baslarsin unutma sahada zorlarsan futbolu birakabilirsin çünkü sakatlık nuks eder ve bir daha düzen tutmaz , Yurtdışında futbolcuya önem var ben 8 yaşından belli futbol oynuyorum bu sene seçmelere gittim hep arayacaz diyorlar biliyorum aramayacaklar fırsatım olsa yurt dışına gidecem ama orda ortam nasıl nasıl denenecem oranın amatör klüpleri bizim prof kliplerden iyi bana iletişim adresi bırak ordan haberleselim tabi istersen geçmiş olsun ALLAH yolunu açık etsin

8. alypeker

alypeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sagol abi dedigin gibi zorladim antremanlara ciktim iyice gitti ama gitmesem diger secmeleri bekliyecektim ama zaten yas grubumun b takimina aldilar ama kolaylikla a ya cikabilirim . sakatligim gecsin bireysel antremana baslicam ve ordaki jupiler lig takiminla konusucaz . burda 3. lig takimin altyapisi icin ilk olark test yapiolar top surme sut bire bir calim vs vs sonra begendiklerini antremanlara cagriolar iste bizim gibi degil tr deyken 3. lig takiminin altpyasindaydim dustu sonra bal ligine orda bile 1 sahayi sehirin baska takimlariyla paylasmak zorunda kaliorduk simdi 5 saha var tesisde her takima farkli hoca vs vs

9. happlarr

happlarr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Allah yardımcın olsun kardeşim

10. alypeker

alypeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    saolasin suan 3. lig takimiyla konusucaz ilk onlarla cikicam hersey nasip kismet isi gecen sene boy yuzunden adini vermek iyi olmaz prof bir kulubun U15 ine almamislardi simdi yavas yavas uzuyorum insallah herkes istedigi olur su kadir gecesinde :rolleyes:

Sayfayı Paylaş