Full Animal

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sarc4stic tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    • Animal Pak
      Animal Pump
      Animal Flex
      Animal Nitro
      Animal Nitro G
      Animal Stak²
      Animal Cuts
      Animal M-Stak

Sırf yukarıdaki ürünleri kullanan oldu mu(belli bir dönem içinde, 1-2 ay sırf Animal ürünleri)? Kullanan varsa, hangi ürünü kullandıkları/nasıl kombine ettiklerini yazarlarsa sevinirim.

Not: Böyle bir şey yapmaya niyetim yok.

themertyildiz bunu beğendi.
  2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Animal Nitro kullandim. Aslinda guzel bir urun cidden icinde BCAA da var.Posetin icinde 9 tane buyuk kapsuller var.4 buyuk kirmizi 1 tane minicik beyaz kapsul (b6 vitamini icin sanirim) ve 4 tane buyuk kapsul var toplam 9 :)

Hap yutmaktan bikmis bir donemde kullandim.Psikolojik olarak aminodan biktigim bir donemdi.10 poset kullandim biraktim.
    Yalniz, basima ilginc bi olay geldi :) Antremandan 30 dk once evde 1 poset ictim sonra 3-4 dk sonra bir gegirdim agzimdan toz cikti hemde baya cok cikti :) cook sasirdim ve kullandigim zamanda antremanda bogazim yaniyordu.Hani yemek borunuza mide asiti gelmis gibi boyle aci bir tad.Ama herkezde bu olayi yapmayacagi kesin.

3. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Bende animal pak kullanmıştım 44 pack bitirdim.
    İlk zamanlarda yutması biraz zorluyordu ancak alışınca leblebi gibi gidiyor.
    Koku hakkında çok eleştiriler geliyordu ,sonuçta içtiğimiz bir hap bundan da karanfil esansı beklemek ne istediğini bilmemek olur.
    Ürün içeriğine bakacak olursak gerçekten piyasadaki en üstün ve komplike multivitamin,kesinlike vazgeçemeyeceğim ürünlerden.İdmandaki performanstan,psikolojnize bile olumlu etki ediyor buda verimliliğe yansıyor haliyle.
    Emek harcandığı belli bu ürün üzerinde,imkanı olan herkesin aman şöyle kokuyor ,çok fazla hap demeden yutmasını öneririm.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    animal nitro-g ve pak'i bir arkadaşım stak yapmıştı..özellikle nitro-g nin çok etkili olduğundan bahsediyor..Frank mcgrath (wrath) ile aynı salonda çalışmışlığı var ve onunda kullandığını söylüyor..zatan animal guns dvdsinde de kullanıyor.

5. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Animal Pak kullandım. Kullanıyorum. Kullanacağım...

Sadece "multivitamin" kelimesi çok yetersiz kalıyor bu ürünü tanımlamaya...

6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Amnimal Pump kullanıyorum, limoni bir kokusu var hapları yutması pek sorun değil ben 2'şer 3'er yutuyorum, İlk içtiğimde midem doluydu doludan da ziyade karma karışıktı meyve, adaçayı, yeşilçay, elma sirkesi(en iğrenç olanıda bu), nar suyuyla da Pump içince 5 dk sonra istifra ettim.

7. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts kullandım içmesi biraz zor oldu başlarda bayagı bı hap var her packta ürün çogu kişide iyi etkıler gostermıs benı ıse sadece terletti.bi yag yakımı göremedim.

8. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53

bencede multivitamin kavramının otesınde
    zaten almadan once bodybuilding e baktım tum kombinelerin içinde mutlaka animal pak var thums:
    ve kesınlıkle ac karnına alınmamalı ben o hataya duştum antreman boyunca mıde asıtınızle uğrasıyorsunuz ..

9. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    sarc hepsini birden kullanan var mi diye sormu$, teker teker kullanan cok insan vardir elbette ;)

Son düzenleme: 21 Temmuz 2008
  10. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Öyle biri yoktur. O olsa olsa altın vuruş olurhyper_

salvadore_xp bunu beğendi.
  11. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    hepsini kullanıpta, altın vuruş yapmış keş gibi öte dünyayı boylamadıysa, animal olur direk. Aha animal derler

12. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    ehehe koptumhyper_

Bu ürünlerin kombine(ama hepsinin) kullanılması iyi sonuçlar doğurur diyor mu firma?

13. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    nitro-g ile nitro'yu beraber kullanmamak kaydı ile hepsi beraber kullanılabilir..bildiğim kadarıyla nitro-g nitronun glikozlu versiyonu..

14. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Peki animal pak ve flex? çünkü almayı düşünüyorum ikisinide. Ayrıca başlık açmamak için bir soru daha sorayım hazır aklıma gelmişken. Haftada 4 gün bacak girmeyi düşünüyorum bacaklarım büyük ve sadece yağlı değil. Koşuya başlayacağım için hem küçültmek hemde bu tarz bir antremanla güçlendirmek istiyorum. Ancak biliyorsunuz başta diz olmak üzere eklem ağrıları sorun yaratabiliyor bu kadar ağır antremanlarda. Bu yüzden animal flex alacağım, genel antreman içinde animal pak. İkisinin içeriğine baktım ancak flex'te yabancı olduğum şeylerde var ve pek yorum yapamadım sizce ikisi sorun yaratabilir mi?

15. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Animal Pak ve Animal Flex'te bazı maddelerde ortak noktalar var..C ve E vit.mesela. yada selenium ve zinc'te ama miktarlarda farklılıklar var..birinde çoksa diğerinde az..

Animal Flex ;
    Joint Construction Complex (eklem inşaası kompleksi)
    Joint Lubrication Complex (eklem yağlayıcı komplesi )
    Joint Support Complex (eklem destek kompleksi) gibi 3 temel görev için farklı maddeler içeriyor..

glucocamine sulfate, chondroitin sulfate ve Methylsulfonymethane (MSM).. joint construction complex kısmının temel içeriği..

ayrıca köpek balığı kıkırdağı (shark cartilage) ve bitkisel eklem destekleyiciler var..bunlarda diğer maddelerin içerikleri..

Son düzenleme: 4 Ağustos 2008
    themertyildiz, born2win ve Mestano bunu beğendi.
  16. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    abi animal cuts a basladım soledıgım gibi belden 2 cm gitti 3 gunde cardiyo yapmaya calısıyorum bide wrathla bırlıkte calısan arkadası tahmın edebılıo gıbıyım :D dumbelllls

17. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Animal Stak kullanan var mı? Despo, "genç yaşta olsaydım kullanmazdım" demişti animal stak kullanımına. Bu ürünü test eden ve verim alan var mı? Ürün etkisi ve içeriğini okuduğunuzda çok büyük yan etkileri olur giibime geliyor. Direkt hormonel etki yapacak bir animal. O yüzden Tüm animalları bir yana ,Stak'ı ise ayrı bir yana.

18. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    geçenlerde kullandım ve burada biraz değinmiştim..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/universal-nutrition-animal-stack-t12713.html?p=124079#post124079

19. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Animal serisinde paran varsa stak , m stak ve cuts kombosu yapıcaksın şahane oluyor tabi ramazanda nasıl olur bilemem

20. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    pak + nitro + stac2 +universal l carnitine + universal gh max + amino 2700 kullandım hepsinden memnun kaldım animalların kullanımı kolay oluyo servislerin değerleri yüksek ama daha iyilerini gördüm tabi

Sayfayı Paylaş