Freeletics hafta 6

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Halbmond tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Halbmond

Halbmond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Millet terhis olmaya 1 hafta var. 6 hafta bitti ,9 hafta kaldi.yaklasik 5 kg verdim. 7.hafta basinda hastalandim.programi durdurdum bu hafta sadece sinav mekik squat barfils yaptim.Dagda bayirda kogusta kaldirimda devam ettigim programin sonuclarini paylasiyorum.ilave ekipman yoktur sadece vucut agirligi.

Hafta 1

Hafta 2-3

Hafta 3-4

Hafta 4-5

Hafta 6-7

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Halbmond

Halbmond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Boy 177 kilo 75. Beslenmede az karbonhidrat calisiyorum ama askerde zor tabi.labaratuar urunu ,ilave gida takviyesi yok.
    Zencefil,yesil cay, bal,biberiye,keci boynuzu ozu, japon erigi,ceviz,incir, bol bol tukettigim extralar.

3. drsalih

drsalih Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Kardiyoloji Uzmanı
    Yer:
    Zonguldak
    dostum ben de yaklaşık 1 yıldır freeletics yapıyorum, benim hala karın kası yok (boy:183cm, kilo:82) sen 2 ayda yapmışsın, helal olsun valla, aynen devam.

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
  5. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    tam anlamadım 6 haftadamı 5 kg verdin . Kayıp yok hatta tam tersine hacim almışsın kas olarak . Beslenmeni söyleyebilirmisin

6. Halbmond

Halbmond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Programa baslamadan onceki hafta hassas terazide 79 kg civariydim.7.hafta programi elime gectiginde baslamadim onun yerine 1 hafta guc bazli antreman yaptim. Ayni terazi 75 kg olctu.
    Taneli tahillardan, glutenli urunlerden, sekerden uzak durdum. Kan grubuma gore metabolizmami, tiroid salgilanmasini menfi yonde etkileyen besinleri belirleyip onlardan uzak durdum. Et tuketmeye yatkinim kahvalti haric her ogunde kirmizi et ciger beyaz et bol bol tukettim. Etleri koyu yesil sebzelerle tukettim, etin yaninda diger hayvansal proteinleri (peynir,vb.) ve ekmegi tuketmedim.
    (sindirim ve efektif emilim icin)
    Kahvaltilarda haftada 2 gun ara verip surekli zeytin yagli ton baligi tukettim . Firsat oldugu zaman Normal birinin bir yemekte yedigi etin 2 yada 3 mislini tukettim.Haftasonu kahvaltilarinda acik bufelere giderek Et yemeye devam Ettim.karbonhidrati meyve ve sebzelerden almaya calistim. (Muz,ispanak vb..)Bitki caylarima herzaman Odaklanmayi ve enerji uretimini artiran gingko (japon erigi) ,zencefil ve bal kattim. Guc takviyesi icin keci boynuzunu surekli tukettim.1 sise keci boynuzunu 2-3 gunde bitiriyordum.Ceviz ,keten tohumu yagi, kelp yosunu (iyot takviesi) tukettim.
    Menumu genis tutmaya calistim.
    Lakin su varki programi hakkiyla yaptigim soylenemez. Full range of motion, yani hareketin komple izledigi yolu ilk ay yapamiyordum,hareketleri kolay versiyonlariyla degiserek devam ettim.daha yeni yeni hakkini vermeye basladim. 50 kusur dk suren 200 dizustu sinav (ve 100 mekik ve 200 squat) cektigim hafta 4-5 gun kolumu oynatamiyor,alaturka wc kullanamiyordum. Ama ayni antremani su an ,200 nizami sinav-squat- 100 mekik sonrasinda bile (22 dk) 2.bir antremana geciyorum.6 hafta sonra ant suresi yari yariya azaldi.referansi olmayan birseyi denemeyin bence,utube dan freeletics transformation adiyla tonla harikulade basarilara sahit olabilirsiniz.
    Umarim hemen iyilesir kaldigim yerden (hell week) devam ederim.

7. asvpmob

asvpmob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardesim gercekten iyi yol katetmissin.Bende 4. haftaya gectim. Sunu sorucam cheat meal yapiyor muydun ? Haftada birgun aburcubur ? Birde bana bir gunluk yemek planini yazabilir msin ? tesekkurler

Sayfayı Paylaş