Forumdan Arkadaşımız Türkiye Şampiyonu Oldu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Crespo tarafından 30 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    profesyonel olmak melih için umarım önemlidir ama benim crespoya katılmadığım olay melo nun milli takıma seçilememiş olmasına sevinmemesi.
    Ya kardeşim zamanında federasyon neden kapatıldı sorarım sana crespo bilmiyormusun?
    Milli takıma artık seçilecek sporcular ne olursa olsun STEROİD girmemiş vücutlar olsun.
    Benim temennim bu.

2. gazilikurt

gazilikurt Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    doggetman bu konuda sana katılamayacam eğer bu spor profesyonel olarak yapılacaksa steroid kullanmalı keşke hiçbir sporcu kullanmasa da bizim sporcularımıza kullanma die söyleyecek yüzümüz olsa bnce eğer bu işi profesyonel olarak yapmak yurtdışında elle tutulur bir başarı kazanmak istiyorsa bana da hak vereceğine inanıyorum ki sende kullanmalarına onay vereceksin Türk sporcular ya stroid kullanmadıklarından ya kullanmayı bilmediklrinden yada genetik olarak müsait olmadıklarından yabancı vucutcularla kıyaslanmayacak kadar kötüler istisnalar var tabi. bu nedenledir ki Türkiye deki yarışmalar artık hiç tat vermiyo.Türkiye deki yarışmalara bir bakın yarışacak adam bile bulamıyoruz bulsak da çoğu sinek siklet olarak tabir edilecek sporcular. adı duyulmuş yabancı sporculardan kaçı kullanmamış bunu eee o zaman biz neden kullanmayalım... uzun lafın kısası steroidi abartmayacak şekilde prof. sporcularımızın kullanmasıdır yoksa ömrümüz boyunca boyle düşünerek uluslararası bir başarı beklememeliyiz.

Son düzenleme: 7 Nisan 2008
  3. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    bilinçsizlik diye buna denir ,
    Ya girersin +supplementlerle de desteklersin +beslenme,
    Verimlisi verimsizi yoktur bunun

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    gazilikurt dediklerinde kendine göre haklı olabilirsin ama burakula01'in de dediği gibi bazı noktalara bakmak lazım..

O cılız tipler genel itibariyle daha çalıştıkları kasların adlarını bilmezler, hangi hareket nereye vuruyor bilmezler..
    benim çalıştığım salonda bir arkadaş vardı cable crossoverı omuz hareketi sanarak yapıyordu..ve ne çalıştığını bilmiyordu adam gibi beslenmiyordu vs..
    birilerinin gazı ile yarıştı ve 6.oldu..

doğru beslenip,doğru çalışan uzun yıllar ihtiyaç duymaz emin olun steroide..

5. gazilikurt

gazilikurt Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    diez doğru diyosun zaten ben de steroide karşı bir insanım fakat bu işi prof. anlamda yapanların (zaten bu kişiler tap noktalarını kürsüz öyle yada bole kestirirler) bilinçli bir şekilde yapmalarında zarar görmüyorm tabiki tek temennim hiç kullanılmamasıdır.

Sayfayı Paylaş