1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Forumdaki kilo alma programı ve çalışmalarla birlikte sonuç

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve serdar_94 tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    jevric ban bi yardım etsen yurt dışından cretain ve protein tozu getirticem nedersin bii billgin varmı ??

2. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler ama üst göğüs çalışması nasıl olyuo ben göğüs için butterfly ve şınav yapıyorum bunlar iyimi ?

3. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Eğik sehpada pres ve flyes yapman da lazım.(Yüksek olan tarafa kafan gelicek.) Şınav çekerken ayaklarını yerden yüksek bir yere koy ki %85 üst göğse vursun.

Yahya, suplementlerden pek anlamam. Çünkü hiç kullanmadım. Ama belirli bilgilerim var. Mesela amino asit kas yapımı için, protein tozu kasların korunumu için gerekli. Amino asit idmandan önce(sonra), protein tozu idmandan sonra alınıyor. Eğer kaslarını muhafaza etmek istiyorsan protein tozu derim, gerilemeyi durdurur. Kas yapımı diyorsan amino asit derim. Creatin vb hakkında bilgim yok.

Son düzenleme: 10 Ekim 2008
    YAHYA bunu beğendi.
  4. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bilgiler için saol jevric bu arada resim çok sanatsal

Jevric bunu beğendi.
  5. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler fakat şınav kolayda ben 2-3 sene daha salona gidemicem evde calıscam:( evde eğik sehpa yok onun yerine ne kullanmamı önerirsin ? :confused:

6. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    o gögüs ucundaki sarkmanın gögüs sismesiyle ne alakası var hala anlamıs deilim jevric bilgini paylasırsan bizimle sewinirim

7. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

alt göğüsün fazla geliştiğini söylüyo üst göğüsüde geliştirmek gerekiyomuş eer aşırı sarkıyorsa jinekomasti olabilir

8. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Jinekomastiyle alakası yok. Şişen bir bölgede derisinde yer değiştirme olur. Mesela benim ön kolumun arkasındaki ben öne doğru kaydı. Meme uçları da buna benzer. Göğüs şiştikçe deri üst tarafta duramıyor. Şişen yerler deriyi kasarak itebiliyor. Göğüsleri toplaman amaçlı üst göğüs çalış demedim, düzgün gözükmesi için üst göğüs çalış diyorum.

Eğik sehpa bende de yoktu, ütü masasını aldım, dayadım. Gayet iyi çalışıyodum, Ta ki kırılana kadar:D. Şimdi sandalyeyi karyola ve duvar arasına sıkıştırarak çalışıyorum. Oluyor.

9. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    daha aydınlatıcı yazıyorum, önceki msjım editlenmiyor. Yani göğsün üst tarafı gerildikçe göğüs uçları mecburen aşağı bakıyor. Bunları yukarı çıkartamayız. Fakat göğse bazı şekiller vererek denge sağlayabiliriz(eğik sehpa çalışması vb). Sarkık gibi görmenin nedeni göğsün alt bölümünün üst bölmünüden fazla kasla dolması. Bu anormal bir durum değil, çoğu amatör kişide bu var.

10. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    aydınlattığın için teşekkürler ama ütü masası bizimki dayanmaz,dayansa bile annem gebertir beni:D

11. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    güzel vücudun war benimde yaşım 15 1 aydır yapıyorum şuan fazla karın çalışmıyorum ne bulursam yiyorum.göğüs-kol-omuz ağırlıklı çalışıyorum.Karnımda yağlanma var ona sonra bakarım.bacaklarım üst tarafa göre çok orantısız çünkü kulüpte futbol oynuyorum düzenli olarak benimde göğüs uçlarım sarktı ergenlikten o kendi düzelir.Benim göğüste kaslanma başladı ama ucu hala icine girmiyor :D

12. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler yorumlarınız için bu aralra göğüs ve karın takılıyorum ergenlikten diye düşündüm bende ama herkez yağlanma diyince tedbirlerimide alıyorum:D

13. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    çok erken daha dıbıl kalırsın bırak growth 18 yaşına kadar işini görsün...

Sayfayı Paylaş