Forumd yeniyim yardımcı olabilecek birileri var mı ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve denoo01 tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. denoo01

denoo01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim ben 15-16 yasınds 156 boy 56 kilodayım benim sorunum vucudumdaki yaglar ve spora yeni basladım ben hergun 30 dk kosuyorum ama tam kosu degil cok yoruldugum zaman nefesimi duzeltmek icin yuruyorum ardından tekrar kosuyorum [bu arada beslenmem de sabah 3 adet yumurta 1 sarısı ve yogurt yiyorum oglen okulda yemekhanede ne varsa ama hic ekmek tuketmiyorum cok az %10 seklinde eve geldigimde yedigim sey protein agırlıklı ornegin ton balıgı yiyorum (gun icinde kahve iciyorum ve cok fazla su iciyorum) ] kardiyoyu yaptıktan sonra mekik cekiyorum ama cok fazla ve ilk defa cektigim icin vucudu zorladım iki gun ardarda 20×4 cektim ve karnım agrıyo egilirken ve kasarken cok agrıyo sanırım vucud hamlanmıs . Mekik cekmeyi gecici olarak bıraktım cunku acı var . Aslında size sorum boyle yaparak yağ yakabilirmiyim bu arada kosu bandında kosmuyorum acık havada kosuyorum ve mesela 2 tur kosuyosam 1 tur yuruyorum cok yoruldugum zaman mecbur yuruyorum ama bayagı ter dokuyorum eve geldigimde cok halsiz kalıyorum ayrıca ipde atlayacagım yakın zamanda . Her cevabınız benim icin cok onemli boyle bir forumun olması super bisey Simdiden tesekkur ederim abilerim saygılar.

2. denoo01

denoo01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok mu yardımcı olacak ya lütfen

Sayfayı Paylaş