Forever Lite Ultra

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Nsszr tarafından 11 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Nsszr

Nsszr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba,
    Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine denemeye karar verdim incelediğimde besin değerleri de gayet iyi duruyor. Ayrıca bu firmanın daha önce bir çok takviyesini kullandım gayet başarılılar... Fakat protein ilk defa deneyeceğim pek anlamam konu ile ilgili bilgisi olan birileri varsa inceleyebilir mi? veya daha önce kullanan varsa yorumlarını alabilirmiyim?

2. Anatolian

Anatolian Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ben de merak ediyorum bilen birisi cevaplayabiliir mi?

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu marka yurtiçinde satılmıyor yanlış hatırlamıyorsam.Fakat, içeriğine bakılırsa vitamin ve minerallerle şişirilmiş diyebilirim. O kadar iyi markalar ve daha iyi içerikli ürünler varken buna para vermeyi mantıksız buluyorum.Optimum,Ultimate,Nutrend,Muscletech,Multipower,MP, Nutrade vs. daha çok bu şekilde markalar varken bunu almak mantıksız ve servis sayısı da az olması nedeniyle ekonomik de değil.

4. Anatolian

Anatolian Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Bulunduğum şehirde bir salonda satılıyor ama dediğinizde haklısınız sanırım. Xpro whey + kreatin aldım ben de. Faydası olacağını düşünüyorum kendim açısından.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

5. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

Anatolian bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş