Fitness'a gitmeden antrenman LÜTFEN ACİLL!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MaMBa tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MaMBa

MaMBa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Arkadaşlar,
    Benim daha 8 ay önce sağ ayak bileğimdeki bağlar zedelenmişti :(. Doktor ayağımı 3 hafta alçıya aldı alçı çıktıktan sonra da 1 hafta bandaj tak dedi 4 hafta sonunda arkadaşlarla basket oynuyorduk :) ama hala ayağımda bişeyler hissediyordum. 3 ay kadar sonra tamamen iyileşti (en azından bana öyle geliyordu). 1,5 ay önce yine oldu bu sefer alçıya aldırmadım 5 gün buzlu tedavi falan ayağımı basabiliyordum. 10 gün sonra daha iyileşmemişti ama yine basket oynarken yine ayağımı yan basarak düştüm bu sefer direk alçı ve mr da çekildi. 23 Ocak'ta alçım çıktı hala da bandaj takıyorum ama kesinlikle hala geçmedi ve neden geçen seferki gibi hızla iyileşmedi bilmiyorum :(

Neyse yeterince sizi sıktım ben Air Alert 3 programını kullanmayı planlıyordum 15 hafta okullar açıldığında başlarsam hazirandan önce biter haziranda da fitness ve yüzme beraber yapçam. Ama Air Alert 3 yanında vücudumun kalan bölümlerini de geliştirmek istiyorum. Sakatlıkları saymazsak 10 aydır falan vg yapıyorum. Bana program önerebilecek arkadaşlara ihtiyacım var. Evde bar, dumbell, ayak ağırlığı, atlama ipi var.

Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin ve evde vg ye başlamadan önce nasıl cardio yapabilirim onu da söylerseniz sevinirim.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş