Fitness ve many

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Burakgoku tarafından 21 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Burakgoku

Burakgoku Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Beyler nerde güzel bir vucutlu bir vucut geliştirici görsem(gerçekten bu işi yapanlar)
    Evi ve arabası güzel oluyor bu adamlara bu kadar para nerden geliyor yarısmalarda bu seyleri alcak kadar para kazanıyolarmı?

2. Vendetta902

Vendetta902 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum yani vücut geliştirme yapıp da ciddi anlamda lüx hayat yaşıyan benim bildiğim bi Jay Cutler var başka yok. Yarışmalardan kazandıkları para miktarı çok düşük koskoca 2019 Mr.Olympia birincisine 400 bin dolar ödül verildi. Futbol ligine bak 400 bin dolara takıma adam getiremezsin, Neymar ın yıllık maaşı 40 milyon euro sen düşün. Peki diyeceksin bu adamlar nereden buluyor para ( Mr olympialar için konuşuyorum ) İğne masrafları için , tedavileri için , tavukları , hindileri , pirinçleri, supplementleri aklına ne gelirse her birinin sponsorları var. Hem ihtiyaçlarını karşılıyorlar hem de para alıyorlar. Reklam çekimleri ve antrenörlükte cabası. Ama Türkiye de böyle bir sponsorluk olanağın çok fazla yok. HardLine ve bigjoy hariç büyük bir sponsor ben daha görmedim.

3. Burakgoku

Burakgoku Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Sence türk markaları ilaç yardımı yapıyomudur. Ozmn türkiyedeki bütün vg cılar zengin

4. İlaay

İlaay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Mayıs 2020 ---
    Bu işin pazarlaması da bu demekki, zannetmiyorım herkesin gösterdiği gibi bi hayatı olduğunu...

5. hermit

hermit Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Belli bir seviyenin üstünde isim yapmış olanlar pt yani özel eğitimlerden sağlam bir gelir elde ediyorlardır.

6. Alincoln

Alincoln Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Özel eğitimlerden ciddi gelir sağlıyolar. Açıkcası bu şekilde gelir yeterde artar. Yeterli reklamını yapabilmişsen ortalama 3 ayşık 400-500 tlye uzaktan eğitim veriyorsan ve ortalama minimum 100 tane öğrencin var diye hesaplarsan ki (birkısmınıb daha çok 1000e kadar çıkanlar vardır) 3 ayda minimun 40.000 tl kazanıyor oluyorsun. Bunun vergisinin ve giderinin de olmadığını düşünürsen iyi bir kar ediyor oluyorsun.

7. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ne yaptığına bağlı. stronmen kısmından yola çıkalım, haftor björnson her sene tonla organizasyona katılıyordu ama adamın bütün hayatı game of thrones ile değişti.
    bir çoğu zaten aktörlük yapıyor, reklam filmlerinde oynuyor yada yukarıda yazıldığı gibi antrenörlük yapıyorlar. jay cutler desen zaten kendisine ait markalar falan var.

Sayfayı Paylaş