fit bir vücut

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve oğuzcan yılmaz tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. oğuzcan yılmaz

oğuzcan yılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar, 17 yaşındayım bodye baslayalı 35 gün kadar oldu ve karın bölgemdeki yagların cogunu yaktım. 94 cm bel cevrem 83 oldu fakat bacaklar ve üst kısımda özellikle popoda yaglanma var. vücudumda kas olussa bıile yaglı bi vucuda sahibim. kollarım karnım bacaklar cok yaglı. benim amacım 2 ay süre zarfında bu yaglardan kurtulup fit bi vucuda sahip olmak. 175 boyum 69 kilom. bu boy kilo oranına göre bile yaglı bi vucudum var. kol kaslarım ve gogus kasları gelişti. fakat yaglanma hala var. boyum ideal ve kilom boyuma oranla az iken bu yaglanma anormalmi ve ben bu yaglardan nasıl kurtulabilirim. haftada 5 gün saloona gidiyorum 15 dk kosu 10 dk bisiklet ve agırlık programımı yapıyorum fakat yaglar erimiyor. sürekli mekik ceksem bi faydası olurmu yada ne gibi bi beslenme programı hazırlasam? lbeslenme, kardiyolar ve 2 aylık dönemde eritebilmem konusunda fikirlerinizi paylasırmısınız.

Sayfayı Paylaş