fever127 antrenman Günlüğü(1.ay)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fever127 tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fever127

fever127 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba,
    1 aydır haftada 3 gün salona gidiyorum.2 hafta sonra programım değişecek ve haftada 4 gün gitmeye başlıyacağım.her gün aynı programı yapıyorum

Yaş=17
    boy=186
    kilo=76

ısınma(ip atlama+şınav+barfiks)
    makine omuz pres 3*10
    butterfly 3*10
    Triceps pushdown 3*10
    Triceps extension(dumbell french) 3*10
    row makine 3*10
    Lat pull 3*10
    cable biceps curl 3*10
    dumbell curl 3*10
    leg extension 3*10

barbell squat vardı onu çıkardım 2 hafta önce diz sakatlığım yüzünden.beslenmeye son 1-2 haftadır çok önem veriyorum inşallah yazın sonuna kadar böyle devam ettiririm.Her gün en az 5 yumurta 1l ye yakın süt ve en az 1 prosiyon et tüketiyorum.evde et yemeği olmazsa 100-150 gr civarı kıyma yiyorum.1 ayda 1-1,5 kg aldım.program değişikliği ve daha iyi beslenmeyle önümüzdeki 3 ayda en az 4-5 kg almayı planlıyorum.

ölçülerim
    omuz:117
    kol:32
    bilek:17
    kalf=40

Son düzenleme: 13 Haziran 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş