FENERBAHÇE - Chelsea

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mestano tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Siz kendinizi dev aynasında görüyorsunuz hep ,
    Koydugun fotoda bunu gösteriyor zaten ,
    hiç hoş bir foto değil,
    siz ilk başta biraz mütavezi ,alçalgönüllü olun ,
    elle tutulur gözle görülür başarınız olsun kupa gibi mesela ,
    Ondan sonra
    biz takdir etmesinide biliriz .thums:

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    burakula konuyu fuzuli uzatiyorsun,lutfen sapla samani karistirma,senin dedigin uefa kupasi,bizim mucadelemiz sampiyonlar ligi.lutfen galibiyeti konusalim,birakalim birbirimizle atismayi.

ayrica yanilmiyorsam uefa kupasini 3 kere kaldirdin mi kupa sahibi oluyorsun.(yaniliyor olabilirim,hatali ise kusura bakmayin)

3. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Uefa kupası değil, şampiyonlar ligi...

Kupa :)

Varmı başka başarınız????

Eç çok kupa kazanan takım olarak, rekorlar kitabına giren takım biziz,siz değilsiniz...

Siz önce başarımızı kabullenin, biz mütevazi olmasını biliriz;)

Evet galibiyeti kutlayalım,fener bu turu geçer, güveniyorum, inanıyorum..

Helal olsun yedikleri ekmek, isteyince oluyor..

Son düzenleme: 3 Nisan 2008
  4. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Peki bende en içten dileklerimle kutluyorum ,
    başarılarınızın devamı dilerim,
    Birde silah atmasanız ,yendikten sonra bir takımı hemen silahlara sarılmasanız ,
    Gs nin uefa başarılarında şampiyonlar ligi de maclarında silahlar atılmadı mı atıldı tabi ki ,
    Ama biraz fazla abartıyosunuz siz
    Neyse bir fb li ile bir gs li asla maç konusunda anlamaşamaz,:)
    Futbol mu , Savaş mı belli değil ,:(

saydam bunu beğendi.
  5. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Teşekkür ederiz..

Yalnız şöyle bir olay var, silahı bizim sıktığımızı bilemezsin, gs'lide sıkabilir bjk'lide,sonuçta bir sevinç kanyağı,bilinçli bir şekilde yapılması lazım, yinede ben gerçek silahların bu tür,maç,düğün,vb..
    yerlerde kullanılmasına karşıyım.
    Bence bu tür eğlencelerde kurusıkı silahlar kullanılmalı...

saydam bunu beğendi.
  6. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    arkadaslar bu soruların cevabı 32 . hafta bellı olur derbıde bu sefer gs yı kımse kurtaramıcak :)

7. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bjk li olarak fenere canı gönülden başarılar. ikinci yarı oynadığı oyunla maçı kazanmasını bildi. orda da bi şekilde maçı götürecektir....

djburakgs, bravo yaptığın kupon tutmuş. ben de bazı dönemler kupon yaparım ama maalesef tutturma oranlarım çok düşük. idda ya kaptırdığım para ile 6 ay idare edecek suplement alırdım her halde. bu konu da yardımlarını ve yaptığın kuponları bizler ile paylaşırsan seviniriz:D

8. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    burakula01 bir kere de şu taraftar maskeni sök,fanatizm yapma..

galatasaraylılar chelseayi havaalanında karşılamış,beşiktaşlılar dolmabahçede ağırlamışlar..e bi zahmet uğurlamaya da gitseydiniz.chelsea yenseydi onu da yapacaktınız ya neyse..

hala uefa kupasından dem vuruyorsunuz ya kusmak istiyorum..

fenerbahçe uefa kupasını kazanamaz..çünkü uefa kupasını kazanabilmek için uefa ya katılmak gerekiyor.fenerbahçenin yeri şampiyonlar ligi..

uefa kupası ise kendi liglerinde 7. 8. 9. olmuş 2. sınıf takımların katıldığı,avrupanın tabiri caizse 2. ligidir.

şampiyonlar liginde yarı finale kalmak uefa kupasını kazanmaktan çok daha büyük bir başarıdır kanımca.kaldı ki galatasarayın müzesinde uefa kupası bulunmuyor.3 kere uefa şampiyonu olunca kupayı veriyorlar.

kız arkadaşım ingiliz..maçı ingilterede kız arkadaşımla tv den izledim.o bile sevindi..

ama eminim fenerbahçe chelseaye yenilseydi göbek atanımız çok olacaktı..

maça gelince..rövanşta 1-1 berabere kalırız ve eleriz.1. golü biz atarız,2. golü chelsea atar.

saygılar.

Son düzenleme: 4 Nisan 2008
    josef_1531 bunu beğendi.
  9. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA

Hoşgeldin, B.B. King thums:

10. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    hoşbulduk josef_1531 ;)

11. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Ben koyu bir gs taraftari olarak fenerbahceyi cani gonulden destekliyorum. Deivid topu kaleye astigi zaman sevincimden yerimde duramadim, podyuma yeni dusmus taze bodyci gibi kasim kasim kasildi her tarafim :). Insallah yari finali yasayacagiz hep beraber.

Soze bir kac kucuk gozlemimi paylasarak devam etmek istiyorum. Fenerlilere sampiyonlar liginde yari finalin en az uefa kadar (belki daha bile fazla) onemli oldugu konusunda katiliyorum ama onlar da cimbomun hakkini vermeli. Herhangi bir almanac alip baktiginiz zaman kimin yari final oynadigi yazmaz o sene sampiyonlar liginde. Uefa kupasini alan ise buyuk puntolarla cikar karsiniza. Ayrica uefa'ya katilan takimlarin cogu(sampiyonlar liginden gelenler haric) gecen seneki performanslarina gore gelirler. Bu sene bayern munich sampiyonlar ligine katilabilseydi tozu dumana katmayacak miydi? Ya da bizim kupayi aldigimiz sene, arsenal kendi ligini ikinci sirada bitirmedi mi?(acip wikiden bakabilirsiniz). Futboldan anlayan biri iki kulvarin da yerinin ayri oldugunu (ve/ama zorluk derecesinin her sene degistigini) bilir. Bu konudaki karsilikli satasmalari taraftarin atesine veriyorum o yuzden. Fanatizm yerel maclarin tuzu biberi, ama uluslarasi arasi maclarda yeri yok benim gozumde. Bunun ulusculuk da alakasi yok. Sonucta bu feneri cimbomu bir kumeye koyun deseniz ilk ortak payda turk takimi olmalari degil midir? Biri basarili olunca, turkler basarili oldu deniyor. O halde bu cekememek niye? Bir ingilizle eslesince herhangi bir takimimiz, ne de olsa ingiliz takimi, zor olucak demiyor muyuz maclar? O halde, ayni seyi neden turk takimlarinin avrupali takimlara hissetirmesine izin vermeyelim? Ele ele verelim ki takimlar birbirlerini yukari tasisinlar. Zaten basimiza ne geliyorsa, ayak kaydirma huyumuzdan geliyor milletce. Eh, ayak kaydirmak varken kim ugrasicak calisip gecmekle (Helal olsun fenere, Aziz Yildirima)

Yine de feneri sevmek zorunda miyim kardesim diyenlere anlayisla bakmak lazim. Sonucta fanatizm boyle bir sey, aci cekmeye, satasmaya, arada bir gelen basariya zil takip oynamaya dayali bir sevgi. Bu konuda guzel bir kitap okumak isterseniz, Nick Hornby'nin Fever Pitch isimli bir kitabi var. Turkce cevirisi de mevcut zannediyorum. Siddetle tavsiye ederim. Bir de takimdan ayri duz kosu diye bir derleme kitabi vardi, tanil bora'nin. Futbolda fanatizm konusunda daha vakif olmak isterseniz ya da bir kac guzel gun gecirmek isterseniz kacirmayin derim bu ikisini.

saydam bunu beğendi.
  12. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Uzatma BB King :evil:
    memleket meselesi yaptınız ,
    abartmayın bu kadar ,
    Yendiniz tebrik ederiz.

13. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Burakula sana sadece "ehehe" diyorum:D
    Adnan Aybaba'yı izleyen var mı bu arada? Koptum:D

14. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    deplasmanda chelsea saldırıcak ilk yarım saat çok önemli çünkü fenere kal geliyor pas yapamıyorlar mal mal bakınıyorlar ilk yarım saatte..eğer bu dakikalarda gol yemeden geçersek sonra stress olacaklar dahada saldırcaklar kontra atakla gol bulmamız içten bile değil gökhan gönül colin kazım uğur boral carlos gibi hızlı oyuncularımızla..son yarım saatte fenerbahçenin dakikaları zaten..maçın kilit noktası son yarım saate yenik girmemek tabi birde şu buffalodan evrim geçirerek insan olmuş drogbayı kilitlemek lazım iki üç kişiyle

Son düzenleme: 4 Nisan 2008
  15. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    ilk gölü fenerbahçe yerse gerisi kolay,
    çünkü şampiyonlar liginde son maçlarda neredeyse gol yemeden gol atmıyoruz.
    hatta kendi kalemize atarsak tur garanti derim ben :D

16. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    rövanşta gökhan gönül ve roberto carlos var.
    gökhan gönül mükemmel kademe anlayışı ve hücumdaki süratiyle,roberto carlos ta tecrübesi ve sakinliğiyle fenerbahçe'ye çok şey katacaklar.
    maçın başında bocalayacağız.bu kesin.zaten maçın başını atlatabilirsek tur bizimdir.fakat chelsea'nin ilk yarı gol atamazlarsa 2. yarı panikleyeceklerini zannetmiyorum.çünkü çok tecrübeliler.1-0 onlara yetiyor.son dakikalara kadar sakin oynayacaklardır.sadece son 5-10 dk. çırpınmaya başlarlar.o dakikalarda 1 gol atar,1-0 kazanırız.
    fnerbahçe %90 yarı finaldedir.rahat olun.
    seneye kezman'ın yerine %50 wagner love,%50 shevchenko gelecek.appiah'ın yerine de sağlam 1 ortasaha gelir.o zaman manchester'dan da korkumuz kalmaz.fakat şu anda "inşallah finalde manchester gelmez" diye dua ediyorum.

17. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Turu Geçeceğimize inanıyorum,fakat maçtan önce böyle konuşmamak gerekli (klasik tabirle; top yuvarlaktır ne olacağı belli olmaz)

2 Gün kaldı, Fenerbahçeyi sevmeyen,avrupada başarı yapmasını istemeyen arkadaşlar maçı izlemeyebilirler,nedir bu kin anlamış değilim.. Ben şahsen Galasaray-Leverkusen maçında sinirden çıldırdım adamlar hemen hemen 5 tane net gol kaçırıyorlar fakat rövanşta 5 yiyorlar..

Bu tür maçlara milli takımmış gibi bakmak lazım,şampiyonlar liginde yapacağımız başarılar Bütün Türkiyeye yarayacaktır...

B.B. King bunu beğendi.
  18. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    İşte beklenilen gün geldi,Gün gurur günü olacak.. 21:45

19. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    hadi bakalım
    Bugün bütün türkiye olarak fenerbahçe nin arkasındayız :)
    başarılar dileriz ,

saydam bunu beğendi.
  20. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    arkadaşlar bu hafta iddaa haftası. kuponumu verim ve yorumlarımı getireyim. geçen hafta 95 ytl tutturdum ve bu haftada tutturmak için elimden geleni yaptm. buyrun kuponum...
    chelsea-fb 1 (ne yazıkki)
    m.utd-roma 1
    liverpool-arsenal 1
    barca-schalke 1
    zenit-leverkusen 2

chelsea fb maçına ne yazıkki 1 vereceğim çünkü fb nin deplasmanda şansı olduğuna inanmıyorm. inşallah chelsea 3-2 gibi skorla alır..:)) eğer fb ilk 15 dk. gol yemezse ilk yarı 0 iknci yarı 1 diyirm. süpriz oynayanlar böylede deneyebilr. gelelim diğer maçlara.
    m.utd de alacağına inandıım takımlardan birisi. liverpool-arsenall maçında ise bu sefer liverpoolun yeneceğğinden yanaym. deplasmanda puan alması bu maça iyi bir moralle çıkacaklarını gösterir. barca banko 1 yazdığm bir maç. zenit-leverkusen maçı ise , zenit deplasmanda 4-1 leverkuseni yendi ve bu maça daha rahat çıkacağıına inanıyorm. leverkusenin deplasmandan 3 puanla ayrılıp yoluna devam edemesede galip geleceğinr inanyorm.

Sayfayı Paylaş