Fahiş fiyat artışı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dj_shark tarafından 23 Mart 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dj_shark

dj_shark Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    12
    Arkadaşlar merhaba,
    Benim bir sitemim var. Spor salonlarının kapandığı gün akşamına bir kaç adet halter seti baktım ünlü sitelerden. 105 kg halter dambıl setleri 239 liraydı. Daha sonra ertesi gün öğlenleyin 279 lira daha sonra akşamına 299 lira ertesi gün 335 lira yaptılar. Bir süre fiyatları 350 ye çektiler ve ağırlıkları düşürmeye başladılar. 95 kiloluk set oldu sonra 85 kiloluk set oldu sonra 75 kiloluk set oldu. İsimlerini paylaşmayacağım ama tüm satış platformlarında plastik halter seti satan satıcılar bunlar. ya 17 mart ya da 18 mart çarşamba günü 105 kg - 239 lira olan set ve aradan geçen 5 gün ve aynı satıcıların 85 kg lık plastik kum dolgulu seti 428 TL. Arkadaşlar bu düpedüz dolandırıcılıktır. Vatan hainliğidir. Gittim kendimi zorladım döküm bir set aldım sırf bunlara para yedirmemek için şartlarımı zorladım. İsteyen olursa DM den bu firmaların isimlerini paylaşabilirim. Çeşitli şikayet sitelerine ve satış sitelerine şikayetimi yazdım ama kimse sallamadı. Umarım o paraların hayırlarını görmezler.

NeverEnough ve mrthr35 bunu beğendi.
  2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Her yer öyle , markete gittim un almaya 5 kg’si 12 TL olan un 27.5 olmuş , çoğu markette de hiç kalmamış , tav oldum bimde denk geldi 25 kg 65 TL aradaki kg fiyat farkına baksana sırtladım götürdüm :D

3. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tarz tespit ettiğiniz siteleri cimere şikayet edin.

4. dj_shark

dj_shark Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    12
    Bir yazmadigim orasi kaldi zaten Satici sikayet uzerine beni aradi bir de bana gerizekali muamelesi yapiyor yok ben fiyat arttirmadim vs.. dedi sonra 2-3 kere fiyat arttirdi. Şu an 3 tane satici var malzeme ayni saticilar farkli. 2 katina cektiler tum fiyatlari. Musait olunca cimere de yazacam ama goruntu falan alamadim en azindan arastiran olursa burdan gercek fiyatlarini gorsun isterim. Iki spor hevesimiz var firsatcilar yuzunden istegimiz gidiyor ya para kolay kazanilmiyor

Sayfayı Paylaş