Eve spor aleti alicam tavsiyelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve Onurhanz tarafından 12 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Onurhanz

Onurhanz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar 2017 yılında spor salonuna 1.200tl para verdim içim acıdı ve iş saatlerime sonradan uymadığı için 6. Aydan sonra aksatmaya başladım ve bir işe yaramadı açıkçası yerimde müsait eve alayım diyorum spor salonuyla uğraşmaktan daha iyidir istediğin saate çalısma imkanın olur yerim müsait 1 odayı bu iş için ayirabilirim delta 8109 ürününü düşündüm 4 acılı olduğu için + Z bar ile ön kol çalışma aparatida hoşuma gitti tavsiye edermisiniz kullanışli oluyormu bu ürün bunların yanında tabiki dumbell seti alicam ağırlık olarak fiyatından dolayı vinly ağırlık almayı düşünüyorum bir uzun bir kısa bar dumbell seti 100kg vinly ağırlık barfiks aletim mevcut zaten beni düşündüren bacak egzersizleri ve scout nasıl yapabilirim diye düşünüyorum tavsiyeleriniz bekliyorum

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    squat rack yaptırabilirsin sanayide 100-150 tl gibi bir fiyata yaptırabilirsin

3. Onurhanz

Onurhanz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mantikli geldi hocam ölçüleri nereden temin edebilirim ustaya göstermek için birde delta 8109 nasıldır iş görür mü

4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Bence dumbellar ile squat, lunge gibi hareketleri rahatlıkla yapabilirsiniz, rack olursa tabi harika olur

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onurhanz bunu beğendi.
  5. murat19899

murat19899 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    sqaut rack olaylarına falan hiç gerek yok dambıllarla her türlü bacak çalışabilirsiniz.Ağırlığın az geldiği durumlarda time under tension prensibiyle yine gelişimi devam ettirirsiniz.yani tamamen gereksiz boşa para ve ev yerini gereksiz işgal etmekdir.time under tension deyip geçmeyin bu prensible hayal bile etmeyeceğiniz ağırlıklarla inanılmaz vücuta ulaşmış birini tanıyorum.overhead presside yerden keserek alırsanız zaten size daha faydalı olur.

6. Onurhanz

Onurhanz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam ozaman eve gerekli dumbell setleri ve ağırlık sehpası yolunda doğru yoldayım evde çalışarak ta verim alabilirim en azından düzenli sporumu yaparım delta8109 hakkında bilgisi olan yokmu biraz araştırma yaptım fakat daha önce bu ürünü canlı olarak görmediğim için kararsızım 183cm lik uzun Barla kullanilabiliyormus tutuş mesafesi açısından sıkıntı çıkartırmi acaba özelliklerinde şunlar yazıyor

Çalışma Şekilleri: Decline Bench Press, Incline Bench Press, Bench Press, Leg Extension, Leg Curl, Arm Curl.
    4 Kademe Ayarlanabilir Eğim Açısı ile Farklı Kas Gruplarını Çalıştırabilirsiniz. ( Yukarı - Düz - Aşağı Eğim )

Bar Yuvalarının Yüksekliği Ayarlanabilir. Farklı Boy Uzunluklarına Sahip Kullanıcılar İçin Uygundur.

Bar Desteklerinin Arası 85 cm genişliğindedir.

183 cm ve 213 cm Uzunluğundaki Barlar Kullanılabilir

Sayfayı Paylaş