Evde Spor Salonu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve xccc tarafından 24 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.Evimizin 1 katı tamamen boş.Şuanda 1koşu bandı 1 çalışma istasyonu (altis hg100)ve 40kg sök tak döküm plakalarım 2 kısa barım var.Buna rağmen bir hocadan yardım almak için spor salonuna yazıldım ancak hocayı salonda görmek mümkün değil daha çok bayanların peşinden dolaşıyor.Ayrıca bu konuda da çok bilgili olduğunu düşünmüyorum.Herkese aynı programı veriyor.Haftada 3 gün ağırlık yapıyorum her bölgemi çalıştırmamı söylüyor her antremanda.Herneyse uzatmıyayım daha fazla az çok bişiler öğrendim salonda ve forum sayesinde. 1tane ağırlık sehpası ve uzun bar alsam evde yapabilir miyim sporu?Ve cevabınız evetse bu barın uzunluğu ne kadar olmalı?

2. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Evde sadece dambıl seti ve barfiks sopasıyla bile yapabilirsin bütün hareketleri.Biraz ilersi seviye için, bir ayarlanabilir bench istasyonu işini görecektir.Onun dışında antreman program vs.lerin hepsini forumda bulabilirsin biraz aramayla, lütfen kolaya kaçmayalım.

xccc bunu beğendi.
  3. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    yaparsın , bar 168 cm idealdir

xccc bunu beğendi.
  4. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    zaten antreman programı istemiyorum.Forumda bulduğum bir program var onu uygulamayı düşünüyorum 2. ay evde.sizinde dediğiniz gibi bench istasyonu alıcam ağırlık sehpasından kastım oydu.teşekürler ilgilendiğiniz için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:57 ----------

çok teşekürler.peki z bar vs almam gerekir mi yoksa olmasada olur mu

5. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    z bar olmasada olur ama alsanda zarar etmezsin , özellikle bazı hareketler bileklere fazla yük bindiriyor , bu hareketler z barla yapıldıgında yük bi nebze olsun azalıyor

xccc bunu beğendi.
  6. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekürler yardımlarınız için bir ağırlık sehpası ve uzun bar alıp 2.aydan itibaren evde çalışıcam

serkan1984 bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ayarlanabilir dumbell seti uzun bar istasyon ve koşu bandıda varmış hemen hemen spor salonu oluşturmuşsun kendine eğer imkanın varsa z bar da al ne kadar çok alet varsa o kadar iyi yalnız yinede şahsi görüşüm başlamadan hocası bilgili ilgililenen birisi olması şartıyla 3-6 ay salona gitmeni tavsiye ederim bende yılın 2-3 ayı yazlıkçılar spor salonuna gelince evde çalışıyorum aynı herşeyim var

xccc bunu beğendi.
  8. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekürler yorumunuz için.bilmiyorum daha önceden bir salona daha gitmiştim 1 ay kadar yine bu tarz bir hocaydı oturduğum yere yakın başka salon yok aletleri düzgün o yüzden düşünmüyorum.z barıda almaya karar verdim ancak onun için 1 ay daha beklesem iyi olucak:D tekrar çok teşekürler

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş