Evde saç kesimi

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Alp Bal tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Alp Bal

Alp Bal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba, kendi saçımı kendim kesmeye karar verdim. Saç kesimim 3 numara olduğu için çok zorlanacağımı düşünmüyorum ama tek bir sorum var. Evde Babyliss marka erkek bakım kitim var, aldığımda saç kesme makinesi diye geçiyordu ama internette bakım kiti fln diyor. Ürün bu http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/pr...l?langId=-14&gclid=CPGyq42fgMUCFWrkwgodxFAA9g . Bu ürün ile saçımı kesebilir miyim sizce? Teşekkürler..

2. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Kesersin dostum fotoğrafta görülen soldaki tarak tarzı olan şeyler makineye takılır ona göre numaralandırırsın saçını. Kesebilirsin

3. pekin silici

pekin silici Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende 3 numara saça sahibim. kuaförlere para çıkışamaz oldum. makine ile 5 dakikalık işleme 20 tl aldıklarını görünce karar verdim bende makine almaya. bu tarz bir kit aldım ancak sonuç hüsran oldu. başlıklar yeterince kısa değildi. her ne kadar ayar kısmında 3 numara yazsada 5 numara alıyordu hatta almıyordu bile. mecbur 20 tl ye sinbonun elektrikli traş makinesini aldım. önermem onu söyleyim önce. genel olarak elektriklileri önermem çünkü banyonun heryeri kıl-tüy oluyor fişin yanında durduğun için. ayrıca düzeltme başlıkları kabaca alıyor o yüzden şarjlı al elbette. dediğim gibi yalnız başlıklar 3 numara yapmayabilir üstünde her ne kadar yazsada ve kişisel bakım ürünlerinin iade gibi bir durumu yok.

soruştur öyle al.

Sayfayı Paylaş