Evde Kas Yap Youtube Kanalım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve torifonta tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi fitness'a dair youtube da bir kanal açtım daha doğrusu bir proje başlatmak istiyorum. Düzenli beslenmek ve yapılabilecek ileri seviye, fonksiyonel antrenmanlar la beraber kas kütlesini arttırmak isteyenlere yardımcı olmak bu işin amacı. Evet ben spor salonunada gidiyorum ama istedim ki sürekli hani 3x10 şınav işte 3x12 yana açış tarzında çok klasik antrenmanlar yerine daha zorlayıcı, farklı hareketler ve antrenmanlarla biraz daha ileri gitsin bu iş. Burada amaç hem sevdiğim işi yapmak hem de insanlara tabi ki yardımcı olmaktır başka herhangi bir amacım ya da beklentim yoktur.
    İlk videom tanıtım amaçlı, sizden ricam yorumlarınızı ve görüşlerinizi buraya atacağınız gibi youtube hesabınızdan videonun altınada atmanızdır, şimdiden teşekkürler.

neverbackdown. bunu beğendi.
  2. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    street workout tarzi daha cok tutar gibime geliyor bide konusman biraz daha akici ve net olmali.gerci zamanla duzeltirsin onuda

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

torifonta bunu beğendi.
  3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet zamanla daha iyi olacaktır, tabi talep oldukça çok daha çeşitli antrenmanlar yapabilirim neden olmasın.

4. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    100 kere sordum 101. kez soruyorum umarım bi cevap yazacan HANGİ ŞEHİRDESİN .... ?????

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bence güzel olmuş video , anlatımda gayet güzel zaten zamanla daha güzel olur abi..Konuya gelirsek bencede güzel düşünmüşsün bana sorarsan mesela crossfit tarzı olabilir.Tabi 2 dambılla tam verim alınamayabilir ama mesela dumbell snatch gibi hareketler örneğin güzel olabilir

6. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    bkz P4P ....

7. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Mesela geçen biri yazmıştı yana açışta 4 sn süren pozitif tekrarlar yapmak istiyorum ama dumbell ile olmuyor diye, bu videodaki hareket belkide tam bu sorun için 1:59 da

Bu şekilde daha yaratıcı ve sonuç verecek egzersizler den bahsediyorum aslında.

8. ZorKazanç

ZorKazanç Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Çorum
    Bu işi yapan çok kişi var, video çeken. Herhangi bir eğitimin var mı bu konuda? Eğer yoksa hiç boşa zahmet etme, vaktini daha iyi şeylere ayır. Forumdan şurdan burdan duyduklarınla anca kendi kendine yetebilirsin, seçim senin.

Sayfayı Paylaş