Evde dövüş sanatı öğrenme

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve brobro1312 tarafından 7 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brobro1312

brobro1312 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba. Uzun zamandır Krav Maga eğitimi almayı planlıyorum ama hem güvenilir bir yer bulamadım hem de zamanım olmuyor pek. Evde kendi başıma, internetten video vb. izleyerek Krav Maga öğrenebilir miyim? Krav Maga yerine Muay Thai veya Wing Chun da olabilir ama önceliğim Krav Maga. Böyle bir şey mümkün mü? Profesyonel olarak öğrenmeyi planlamıyorum tabiki, hiç değilse kendimi savunmak istiyorum.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

2. puer07

puer07 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    İzleyerek elbet bir şeyler öğrenebilirsin. Fakat karşında bir tane denek olmalı. Hareketi doğru veya yanlış yaptığını anlayabilmek için yani. Ve bir hareketi gördüğün gibi gemen uygulayamazsın. Uzun süreli bir çalışma gerektirir. Herhangi bir krav maga vb. salonu bulduğun an başlamanı şiddetle tavsiye ederim, çünkü evdeki disiplininle oradaki disiplin ve psikoloji hiçbir zaman aynı olmaz

3. brobro1312

brobro1312 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yazın bir salona yazılmayı düşünüyorum. Yaza kadar hareketleri kum torbasına uygulasam fayda eder mi?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

4. puer07

puer07 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    İllaki gelişme olur. Fakat dediğim gibi en disiplinlisi salondur. Buna güvenerek evde çalışmayı da bırakmamak gerek tabiki,iş sende bitiyor :)

brobro1312 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş