1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evde antreman önerilerinizi bekliyorum.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve prinser3 tarafından 11 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. prinser3

prinser3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar benim gibi imkanı olmayıpta spor salonuna gidemeyenler için hem motivasyon amaçlı hemde kendimde bulunan eksikleri siz değerli hocalarımızdan ögrenmek için bu konuyu açıyorum.
    Yaklaşık 1buçuk yıldır sadece evde antreman yapıyorum hiçbir şekilde destekleyici diyet vb. birşey yapmadım kullanmadım sıradan bildiğiniz ev yemekleri.
    İş evde spor yapma olunca alet edevat oldukça kısıtlı oluyor. Benim ise sadece bir çift dambılım(6kg) 1 tanede barfiks çubugum var.
    Sadece bu ikisi ile buralara kadar geldim. Yani evde spor yapmak isteyipte acaba gelişim gözlemlenirmi diye düşünen arkadaşlar varsa hiç düşünmeyin başlayın kesinlikle değişim oluyor. Tabiki spor salonunda çalışılmasına göre daha yavaş bir gelişim oluyor ama kesinlikle oluyor.
    Kendi sorunlarıma gelirsemde dedigim gibi 1buçuk yıldır falan spor yapıyorum buralara kadar geldim gayet iyi bir gelişim oldu benim için. Fakat bundan sonra gelişimim oldukça yavaşladı neredeyse durdu diyebilirim. Hala spor salonuna gidecek imkanım yok sadece para değil ne vaktim nede yakın çevremde salon var. Birsürü sebep var anlayacağınız. Bundan sonra gelişimimin daha iyi olması için ne tür çalışmalar yapabilirim.
    Örnegin set sayısınımı degiştirim tekrarmı ağırlımı artırım. Salon dışında diyebileceginiz her türlü öneriye açığım.
    Not: Yaş 18 boy 1.73 kilo 68

bodykazm bunu beğendi.
  2. Aircanada

Aircanada Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam sırt çantasına ağır birşeyler koyup yükü arttırabilirsin.Bu arada başlarkenki durumunu ve antrenman programını yazar mısın?

3. prinser3

prinser3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Öneriniz için teşekkürler onuda yapmaya yeni yeni başladım. Umarım faydasını göreceğim. İsteğinize gelirsek spora başlarken amacım boşa geçen vakti değerlendirmekti aslında bukadar ilerleyeceğimi tahmin etmedigim için fotoğraf falan çekmemiştim bu duruma herzaman kızarım kendime neden yapmadım diye :) . İlk başta asıl hedefim karın kası geliştirmekti sadece 1 ay karın kası çalıştım diğer hiçbiryeri ellemedim sonra baktım gelişim gözleniyor ulan ben kolları falanda geliştireyim dedim kolları geliştirdim baktım gelişim aldı başını gidiyor ben tüm vücut çalışayım dedim. Şimdi ise spordan vazgeçemiyorum yaşam tarzım haline geldi.
    İlk başladığımda dedigim gibi herhangi bir programım falan yoktu bodozlamasına başlamıştım ama ilk hafta sadece vücut agırlıgıyla çalişiyordum. Şınav mekik squat vb..
    Ayrıca amacım yapılı olmaktansa fit gözükmek o yüzden çokda kilo almadım başladığımda 63 civarı birşeydim şuan 67 68. Ayrıca nedendir bilmiyorum kardio hiç yapmadım çok sıkıcı geliyor ama yapmam gerekiyor faydasını kesinlikle görüyorsunuz size öneriyorum.

4. Falldown

Falldown Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Karın kası egzersizlerini tekrarlarıyla birlikte öğrenmek istiyorum başarılı

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş