1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evde 3 Aylık Gelişimim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve orhan kalayci tarafından 8 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. orhan kalayci

orhan kalayci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar üç aydır evde vücut geliştirme yapıyorum bir bench sehpam,z ve düz bar,iki kısa bar ve 60 kglik ağırlıklarım var , 2,5 ay full body belli bir programım yok canim ne isterse onu yaptım sabahları işe akşamları okula gidiyorum eve gelmem saat 22-22.30 u buluyor bu yüzden protein tozu kullanıyorum normalde ilk aylar kullanmam ama daha önce 5 yıllik süre zarfında 3 ay 5 ay çalışıp çalışıp birakmisligim var hızlı gelişim görmek için kullanıyorum 7 kilo aldım şuan tek bölge antrenmanına geçmeyi düşünüyorum çünkü fullbodyde vaktim çok yok ve çok yoruyor ise gitmeye eriniyorum bana tek bölge veya en çift bölge antrenmanı hakkında ve gelişimin hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Son olarak sırt çalışmadım barfiks çekecek yer yok onun harici nasılım . Simdiden Teşekkürler
    Kol 29 idi 33 oldu
    kg 58 idi 65 oldu diğer ölçüleri bilmiyorum[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. dogacanbek

dogacanbek Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    evde çalışmak ve split çalışmak pek beraber pek aynı felsefler değil :) ne güzel compund hareketler yapacağın barların benchin herşeyin var. ben senin yerinde olsam bar ile bench, deadlift, bentley row,overhead press ve squat ile tüm vücudumu az tekrarla çalıştırır, sonra eksik olan yerlerim içinde yüksek tekrarlı asistan izole hareketler eklerdim. 1.25 lik bir de plaka alırsan her hafta ağırlık arttırıp güzel bir progresive overload yakalarsın. efsane olur. vaktim ve enerjm kalmıyor diyorsun, hiç asistan koymasan bile ilk gün squat, bench ve overhead press ikinci gün ise deadlift ve bentley row koy. 3 set 5 tekrar yap. 30 dk sürer. birer tane de asistan hareket koydunmu bir antreamanın 40 dakika sürer. hem az yorulur hemde tüm vücudunu çalıştırırsın. evde yada sokakta az aletle düzgün çalışmanın tek yolu budur bence

3. orhan kalayci

orhan kalayci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Cevabın için teşekkür ederim kardeş.Banada gelişimim yavaşladı gibi geliyor oyuzden ant programımı değiştirmeyi düşünüyorum önerilerimiz varsa alırım bizzat kullandığınız ant. programi varsa yazabilirsiniz.Simdiden zahmet girip fikrini belirtecek arkadaşlara teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş