1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evde 3-4 aylık değişimim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Berk KNN tarafından 16 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Berk KNN

Berk KNN Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar evde bir çift dumbell ve barfiks demirim vardı 3-4 ay öyle çalıştım bu değişimi sağladım tabi buna değişim denirse bi değişim var mı yokmu ? bunu size bırakıyorum tavsiye ve eleştiriye açığım
    YAŞ-17
    BOY-182
    KG-70
    KOL-31 DEN 34 34.5 GİBİ OLDU
    Şimdi bar ağırlık plakaları ve bench sephası aldım hareket vs önerebilrmisiniz ?
    ahahah.jpg haha.jpg bunlar başlangıç fotoğraflarım ve şimdiki halim 1.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 2.jpeg

2. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba, ilk fotoğraflarına göre değişim var. Tavsiyem beslenmeye dikkat etmen ki bunun hakkında forumda bolca bilgi var ve hareket önerisi istemişsin bunlarda yeni başlayanlar bölümünde Flexor tarafından evde vücut geliştirme programı şeklinde verilmişti buralardan faydalanabilirsin. Yaşın daha genç iyice oku. araştır bu sporu ve olabildiğince düzenli bir şekilde bu sporu yapmaya çalış. Spor hayatında başarılar,

3. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    Sana tavsiyem sağlam bir bulking yapman yönünde 1-2 aylık bir bulking yapsan fark çok daha net bir şekilde görünür olur

ahmet377 bunu beğendi.
  4. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    34.5 yazmışsın ölçüyü soğukken aldın deme

5. Berk KNN

Berk KNN Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    evet soğukken
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2020 ---
    evet bende bulk yapmayı düşünüyorum biraz yağ var ama şuan definasyon gibi birşey düşünmüyorum ilk olarak kas kütlesi eklemek daha mantıklı bu süreçte yağda alıcam ama bulk sonunda güzel bir definasyon yapıp şimdikinden daha iyi bir form yakalamayı düşnüyorum.Bulk sürecinde kaç kalori alsam sence?
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2020 ---
    güzel yorumun için çok teşekkür ederim :) bol bol okuyorum bilgi sahibi oluyorum sürekli araştırmalar yapıyorum tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş