Evde çalışmaya başladım önerilere ihtiyacım var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Kemal_ tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kemal_

Kemal_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle foruma yeni katıldım herkeze merhaba...
    Boyum 1.78 kilom 94 , kemiklerim oldukça kalın bu yüzden çoğu arkadaşım kilonu göstermiyorsun der.

Neyse konuya gireyim bundan 1 sene kadar önce aralıklarla 3 4 ay b.b yaptım etkisinide gördüm. Bıraktıktan sonra bu sene gerçekten çok kilo aldım ve vermek istiyorum.

Evimde şu an koşu bandı , twist aleti ve 9.5 er kiloluk 2 adet eklemeli dumbell im var.

1 haftadır sitedeki evde çalışma programını uyguluyorum gerçektende iyi sonuçlar alıyorum (https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t8554.html)

Fakat baldırlarım ve bacaklarım oldukça kalın ve birazda göbeğim var ve özellikle bu bölgeleri hızlı bir şekilde eritmek için program arıyorum.

Sormak istediğim kaç gün koşu bandı kac gün twist ve dumbell ve ne kadar aralıklarla yapmam gerekiyor...

Beslenmeme dikkat ediyorum bu aralar ayrıca Marnys Forline CLA adlı bi ürün kullanmaya başladım gerçekten iyi terliyorum.

Ayrıca şunu sormak istiyorum bu cla yemekten önce alınıyor fakat yemekten sonra spor oldukça zor oluyor bu yüzden sporu yemekten öncemı sonramı yapmam gerekli ? Birde cla dan 10 15 dk kadar sonra nescafe içiyorum kafein için fakat oldukça şişiriyor.

Son olarak yaşım 17 dolayısıyla boyum basmasın diye nescafeyle birlikte günde 3 büyük bardak süt içiyorum (2 bardak sütü yumurta ile çırpıp içiyorum) Bu boyumun basmasını önlermi , önlemesse hangi hareketleri azaltmalıyım veya yapabileceğim farklı hareketler varmı?

Forumu araştırdım herkez farklı şeyler söylüyor yardımcı olan olursa çok sevinirim...

Son düzenleme: 7 Mayıs 2009
  2. Betman

Betman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    sabah kalktığında l-carnitine(1500 mg) ve 1 bardak nescafe alıp 30-45 dk sonrasında koşu bandında çalış birde cardio yaparken nabzının yüksek olmasına dikkat et 140 ı falan geçersen yaklaşık yağ yakmaya başlarsın cla yı ise yemeklerle birlikte al 17 yaşında olduğuna göre ağırlıkl çalışırken boyunun pek değişeceğini sanmıyorum en azından kısalmaz

3. Kemal_

Kemal_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    betmen sağol ama okul var malum sabah yapamıyorum sabah yerine ne zaman yapabilrm

4. Betman

Betman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    geç saatlerde yapacaksan nescafe kullanma o zaman birde aç karnına al

Sayfayı Paylaş