evde çalışma ile yardım lütfen

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ayvaz09 tarafından 19 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ayvaz09

ayvaz09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    18 yaşında 175 cm boyunda 85 kilo delikanlı bi cocuğum maalesefki yaglı kilolu bi insanım.Bu sene üniversiteyi kazanıp spor salonuna gitmeyi planlıyordum ama istediğim puanı alamayınca mezun kalmaya karar verdim.Evde hem ders hemde kilo vermek istiyorum elimde REVOFLEX EXTREME denen alet var işe yararmı tam bilmiyorum bide mekik şınav hareketlerinden düzgün yapmayı düşünüyorum hergün bunlara 30 dk ayırsam bi düzene girebilirmiyim ? bu konuda tavsiye verecek akıl verecek varsa lütfen yorum yazsın şimdiden teşekkürler

2. ufkun68

ufkun68 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    o aletle yağ yakamassın dostum fakat kendı kilo ve boy oranına gore hareketlılık durumuna gore duzgun bır beslenme programı olusdur
    2. olarak da , sınav mekik barfix yap alabiliyorsan 15-20 kg dumbell al antremanlardan once yada kahvaltı saatlerınde dısarda 30-50 dk acık havada koşu yap
    3. ayda değiştiğini fark edeceksin 6. ayda baklavaların baya belirginleşecek . Bu arada uykunu da duzene bındırmeyı unutma

ayvaz09 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş